31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Z Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada Zeytin Görmek

Tanım: zeytin : Yenilen ve yağı çıkartılan, genellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde yetişen bir ağaç meyvesi.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek, alın teri ile  kazanılmış  helal  para demektir. Rüyada siyah zeytin görmek, geliri  kendini kimseye muhtaç etmeyecek, geçimine yetecek kadar olmasına işaret eder. Rüyada yeşil zeytin görmek, çok kazanca, servet sahibi olmaya, zenginliğe,  berekete ve  servet sahibi olmaya rivayet eder. Zeytin ağacı görmek, rüyayı gören kişi için, işlerinde ki başarıya ve gelişme, ahlaklı, güzel huya sahip, imanı ve inançlarına bağlı bir kadına, gelecekte yüksek makam sahibi hayırlı evlada  tabir edilir. Rüyada sarı zeytin görmek,  sağlık sıkıntılarına, üzüntüye, kedere işaret ettiği için hayra yorumlanmaz. Rüyada zeytinlerin çekirdeklerini çıkardığını görenin, yaşayacağı sıkıntılar ve zorluklara yorumlanır. Hasta biri rüyasında zeytin görmüşse, gördüğü rüya deve bulacağına işarettir. Rüyada olgunlaşmamış zeytin yemek, kişinin gireceği borca , yaşayacağı maddi sıkıntıya delalet eder, hayra tabir edilmez.

Rüyada Zeytin Yemek Görmek

Rüyada zeytin yediğini görmek kısmettir. Kişinin kurduğu hayallerin gerçekleşeceğine ve mutlu olacağının işaretçisidir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyayı zeytin ağacı gören kişinin, tanıyan insanların hayran olup gıptayla bakacağı iş kariyerine sahip olacağına, başarıdan başarıya koşacağına, verdiği sözleri yerine getiren, sözünün eri olacağına, kendi iş yerine sahip olacağına, ailesini ve bir arada tutacağı bir mülke sahip olacağına, gelirinin bir kısmından ihtiyaç sahipleri ile bölüşecek, bu yardımlarla manevi huzuru yakalayıp, neşesi, mutluluğuyla çevresindekilere huzur vereceğine işaret eder. Yapacağı her işte şansı yaver gideceğine tabir edilir. Rüyada zeytin ağacı kesmek, rüya sahibinin gireceği yanlış yola ve yapacağı hatalara, hatalarından duyacağı üzüntü ve pişmanlığa, yanlışlarını düzeltmek için, çok çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Zeytin Ekmek Yemek Görmek

Rüyayı zeytin ekmek  yediğini gören insan, sahip olduklarıyla geçinmesini bilen, sahip olduklarıyla büyük işler yaparak başarı elde eden, becerikli ve aklı ile yaptığı gerek kendinin işinde gerekse çalıştığı işlerde başarı göstereceğine, başarılarıyla, iş çevresinde dikkatleri üstüne toplayacağına, aranan bir kişi olacağına yorumlanır. Bu dönemde iş kurma düşüncelerini hayata geçirmelerine işarettir.  Rüyada zeytin ekmek aldığını gören, gitmiş olan birinin kısa zamanda geri döneceğine, sağlığı bozuk olan bir yakınının, sağlık haberlerini almaya, yoğun iş yorgunluğunu atmak için kısa bir tatile çıkmaya, yeni bir hayata başlamaya ve bütün zorlukların üstesinden geleceğine tabir edilir.

Rüyada Zeytin Ağacı Dikmek Görmek

Rüyada zeytin ağacık diktiğini gören kişi, Okul hayatında başarılı olacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına, çalışıp kendi becerisiyle yaptığı işte, iyi bir noktaya gelineceği, kısa zaman da gelirini arttıracak bir çabaya girileceği, sorun yaşayan kardeşinin sorununa çözüm bulacağına, sahip olmayı arzuladığı eve sahip olmaya, babası ve annesi için hazırladığı bir sürprizle, onları sevindireceğine, hayır duası alacağına,  Rüyada zeytin ağacı diken birini görmek, insanların saygı duyup çok sevdiği ve örnek aldıkları bir kişi ile dostluk kurulacağına, iş için yapılan yatırımlardan dolayı çekilen ödeme zorluğu yaşanılan borçlardan kısa zamanda ödeneceğine manevi olarak da rahata kavuşacağına, çalışmalarının karşılığını alacağına yorulur. Kişi Evlilik düşünüyorsa bu dönem evlilik kararı almak için en uygun dönemdir. Rüyada zeytin ağacık dikmek, kurulacak yuvaya bereket, bolluk, refah ve mutluluk getireceğine yorumlanır.

Rüyada Zeytin Fidanı Dikmek Görmek

Rüyada Zeytin Fidanı Diktiğini Görmek, iyi bir dostla kurulacak ortaklığa ve  hayırlı bir döneme girileceğine, yapılan yanlışların kısa sürede telafi edileceğine ve yapılan hataların yenilenmeyeceğine, sosyal yaşantıda hayırlı bir konu üstünde şenlik, şölen yapılacağına, askıda kalan bir konu üzerine, biri ile yapılacak olumlu konuşmalar neticesinde iyi bir şekilde neticeleneceğine rivayet eder. Rüyada zeytin fidanı aldığını gören, aile bireylerinin arasına nifak sokmaya çalışan kıskanç birinin büyük üzüntü yaşayacağına, kıskançlıktan dolayı çıkan bu sorunlara en kısa zamanda çözüm bulunacağına tabir edilir. Kıskanç aile bireyi bu alışkanlığını terk edeceğine ve mutlu bir evlilik yapacağına tabir edilir.

Rüyada Zeytin Toplamak Görmek

Rüyada zeytin topladığını Görmek, hayırlı rüyalar-dandır, hayırlı kısmet, bolluk, bereket, hayıra ve güzel hayallerin gerçekleşmesine, yaptığı yardım ve iyiliklerin getirisini toplamak olarak yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada Zelzele Görmek Rüya sahibi rüyasında zelzele olduğunu görmüşse, İslami rüya yorumcularına göre ülkeler arası bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.