31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Z Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada Zelzele Görmek

Tanım: zelzele : Yer kabuğu sarsıntısı.

Rüyada Zelzele Görmek

Rüya sahibi rüyasında zelzele olduğunu görmüşse, İslami rüya yorumcularına göre ülkeler arası bir savaşa yorumlanırken, rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılar ve zorluklar yaşayacağına yorumlanır.
Rüyada görülen deprem, kişinin zarar, ziyan  üzüntü, keder ve işlerin bozulması iflâsına tabir edilir. deprem rüya sahibinin korkularına ve göreceği  şiddete de işarettir.

Rüyada Deprem Anını Yaşamak

Rüya sahibi rüyasında deprem olduğunu ve o depremi yaşadığını görmüşse: bulunduğu yerden başka bir yere taşınacağına, göç edeceğine yorumlanır.

Rüyada Dağın Depremden Sarsılması

Rüyada bir dağın deprem etkisiyle sarsıldığını ya da yerinden kopup  tekrar yerine geri geldiğini görmüşse: Deprem büyük bir afet olduğu için bu rüya rüya sahibinin korkularının büyüklüğüne ve yaşayacağı şahit olacağı şiddetine, büyüklüğüyle yorumlanır.
Rüyada sadece depremin etkisiyle yerin sarsıldığını görmek: rüya sahibi için berekete, işinde büyümeye, maddi olarak kavuşacağı feraha delalet eder.

Rüyada Depremde Evlerin Yıkıldığını Görmek

Rüya sahibi için: yanlışların ardından kazanacağı zenginliğe, almayı umut ettiği paraya, sabırla ve zorlukla almasını ümit ettiği haysiyete, çektiği zorluklarla mücadele ederek hayal ettiği temiz rızka, çalışmalarının  sonunda alacağı mülke yorumlanır.

Rüyada depremde evlerin yıkılması: güçlüklerle çalışıp mücadele ederek kişinin elde edeceği büyük güce ve yaşadığı büyük zor ve kötü, sıkıntılı günlerin ardından ulaşacağı daha güzel bir hayata, toplu bir mala, büyük bir mirasa, yaşadığı hasta günlerinden sonra şifa bulacağına sağlıklı bir yaşama yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Zülfikar Görmek

Rüyada Zülfikar Görmek Rüyada Zülfikar görmek , rüyayı gören kişinin resmi makamlarla ilgili  işlerinizin güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.