31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Y Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Yılanla Sevişme Görmek

Rüyada Yılanla Sevişme Görmek

Tanım: yılanla sevişme : Yılanı sevme, yılanla birleşme.

Rüyada Yılanla Sevişme Görmek

Rüyada yılanla seviştiğini görmek sıkıntı  zahmetle birlikte özlem duyduğu toplu paraya, çektiği sıkıntıdan sonra beklediği makama, cömert memura, zorluklara katlanarak hayalini kurduğu rahatlığa, üne kavuşulacağına işaret eder. Büyük sıkıntılara çekerek azimle çalışmanızın karşılı olan maddi rahatlığa, sevince ve mutluluğa, yüksek mevki, büyük şöhrete çektiğiniz sıkıntıların karşılığı olarak düşlediğiniz hayata ve kavuşacağınız hayallere işaret eder..

Rüyada Evde Yılan Öldürmek 

Rüyada evde yılan öldürmek kısa bir zaman içerisinde alınacak sevinçli bir habere maddi olarak üstünüze yük olan bir akrabanızdan kurtulmaya, size maddi olarak yükü olan bir tanıdığınızdan uzak durmaya, tanımadığınız ama size parasal bakımdan yükü olan bir insandan uzaklaşacağınıza, sadık bir eşi kazandığınız paranın bereketli olacağına, maddi getirisi olan işlere, size duygusal olarak yükü olan Çok da iyi tanımadığınız birinden kendinize kurtarmaya, yakın bir zamanda alacağınız sevinçli bir habere, helal temiz Nimete, yorumlanır. Bazen da kötü bir düşmana huyu kötü olan kötü bir insandan zarar görmeye, fena huyları olan tanıdığınız birinden zarar görmeye, art niyetli bir yönetici tarafından Rüya sahibinin zarar görmesini, yorumlanmaktadır.
Bazı Rüya yorumcuları ise rüyada görülen yılanı şöyle yorumlamıştır: çekti zorlukların arkasından kavuşacağı güzel bir geleceği, bir çok sıkıntıya göğüs gererek hak edecek temiz Kazanca, çalışarak Emek vererek hak ettiği Servet’e kavuşmaya, büyük zorluk Çekerek hak ettiği hayırlı temiz rızka, çalışarak hak ettiği ganimete, delalet eder.

 Rüyada yılan öldürmek öldürdüğü yılanın yatağımın veya yastığının üzerinde olduğunu görmüşse: kişinin eşinin vefat edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kişi iki parçaya bölünmüş yılanın parçalarını eline aldığını görmüşse: düşmanı olan bir insandan faydalanacağına, menfaat elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyada yılan eti yediğini görmek ise: menfaat elde edilmesine yorumlanır.

Rüya sahibi evine yılan  girdiğini görmüşse: sıkıntılı zor bir durum yaşayacağınıza, yorumlanmaktadır.

İbni Şirine göre; rüyada görülen yılan gizli bir düşmana, rüyayı kişiye evinde görmüşse bu gizli düşmanım ailenizden biri olduğuna yorumlanır. Kişi rüyasında çölde bir yılan görmüşse Bu da düşmanının yabancı olduğuna işaret eder.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Yanmış Cesed Görmek

Rüyada Yanmış Cesed Görmek Rüyada yanmış insan cesedi görmek, bozuk giden yaşantının düzelmesine borç, sıkıntıdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.