5 Aralık 2022 - Pazartesi
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Y Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Tanım: yeşil göz : İrise gelen ışığın ‘Rayleigh saçılması’ bağlı olarak değişkenlik göstermesi.

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek, rüya sahibinin dünya nimetlerinin hepsinde faydalanıp, güzel duyuların ve zevklerinde gözünün kalmayacağına, arzu ve dileklerini gerçekleştireceğini müjdecisi hayırlı rüyalardan dır.
Rüyada yeşil göz, kişinin umutsu olduğu anda dahi bir çıkar yol bulacağına, dargın olanların barışması, sonu mutlu bitecek dargınlıklara, sağlıkları, bozulanların deva bulmasına kişinin merhametli kişiliğine, imanının güçlü olacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Gözlü Kadın Görmek

Rüyada Yeşil Gözlü Kadın, Allah’a inancı , iffeti ve ahlakı tam, güngörmüş bir ailede yetişmiş, görgüsü, kültürü, nerede nasıl davranacağını bilen, ağır başlı, oturaklı, geçim ehli bir eşe yorumlanır. Haksızlıksa uğramadığı sürece, her türlü cefaya katlanacak, ailesi için kendini feda edecek bir kadına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Göz Kalemi Görmek

Rüyada Yeşil Göz Kalem, bu rüya kişinin maneviyatının gücüne, inancı için yapacağı ibadetlere, yardım ve hayırlara, inandığına yakın olmak için hayatı boyu çabalayacağına, Allah katında hayırlı kişilerden sayılacağına, bir çok konuda insanlara yardım ederek, karşıdakileri mutlu edeceğine, imanı, inancı bütün kişi olduğuna işarettir. 

Rüyada Yeşil Göz Farı Sürmek Görmek

Rüyada Yeşil Göz Farı Sürdüğünü görmekle yeşil göz kalemi sürmekle aynı yorumlanır,  ve aynı anlama gelecek şekilde açıklanır. Kişi rüyasında gözüne yeşil göz far sürdüğünü görürse,  Allah’ın sevdiği kullardan biri olmayı başaracağı hayırlı, temiz ve güzel çalışmalar yapacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Göz Kalemi Sürdüğünü Görmek

Rüyada Yeşil Göz Kalemi Sürmek, Rüya sahibinin günaha, harama ve yasak olan hiç birşeye bulaşmayacağına, haram olana el-sürmek hatta aklının ucundan dahi geçirmeyeceğine, hayatını değerleri ve inançları için geçirmek çabasında olacağına, kazancı dışında asla hiç birşeyde gözünün olmayacağı doğru bir kişiliğe işaret eder.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Yanmış Cesed Görmek

Rüyada Yanmış Cesed Görmek Rüyada yanmış insan cesedi görmek, bozuk giden yaşantının düzelmesine borç, sıkıntıdan …

8 Yorum

  1. Merhaba benim gözrengim normalde kahve rengi ama rüyamda aynaya bakıyorum gözlerim yemyeşi, okadar çok şaşırdımki anneme gözlerimin yeşilini göstermek için seslenirken uyandım. Yorumlarmısınız.

    • Sevgili Stevat rüyada gözlerinizin yeşil olması, rüyada rengi yeşile dönmüş gözlerinize şaşırmanız, rüyada göz renğinizin yeşil rengini annenize söylemek için seslenmeniz, yaşadığınız sıkıntılı zor zamanlardan, süpriz bir şekilde geride bırakmanızı, hayatınızın bu yeni dönemini annenizle paylaşacağınıza işarettir.

  2. Rüyamda takım elbise giymiş orta yaşlı yem yeşil gözlü olan bir adamın odama girdi ve içimden bir sayı tutmamı istedi sonra duvara 5 yazdı ve hemen çıktı ardından siyah bir gölge gördüm 3 harfli olarak tabir edilen kitlendim ama odama girmedi kapının dışında bekledi dua ederek hemen uyandım. Yorumlarmısınız?

    • Sevgili Rolexs rüyanızda takım elbiseli yeşil gözlü bir adam görmeniz, seviyeli bir arkadaşlık, dostluk veya hayatınıza girecek yeni birine, duvara 5 yazması, sizin hayatınızdaki değişikliklere, bir yolculuğa veya macereya atılmanıza, bu yni yaşam şeklinde yanılgıya düşmeden zarar görmeden yaşamanıza işarettir.

  3. Ben bir erkek görüyorum. Kişiliği sert birisi. Gözünde siyah maske var burun ve alın hizasında. Gözü ve beyaz akı yemyeşil. Yorumlar mısınız?

    • Sevgili Mor Hasta, rüyanızın işaret ettiği size yardım etmek isteyen birinin varlığına, bu kişinin tanınmak istemediğine, sizin arzuladığınız bir konuda destek vereceğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.