31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Y Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek

Tanım: yağmur : Su buharının yoğunlaşarak yer yüzüne düşme durumu.

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek; insanlar rüyalarında gördükleri olayların gerçek hayatta nelere işaret ettiklerini yaradılışları gereği merak ederler. Yağmurda uyku anında sık görülen rüyalardan olup, kimi zaman, bolluğa berekete, bazende rüyada görülen yağmur, sıkıntıların arkasından gelecek güzelliklere, yeniden var oluşa, hayatın çekilen açılarına ve sevinçlerin birlikte yaşanmasına yorumlanır.  Rüyada Yağmurun yağdığını görmek, bereket, yağmurda ıslanmak, sıkıntılardan, kötülükten arınmaya, sağanak yağmurdan kaçmak, yaşanacak kötülüklerden uzaklaşma gibi farklı tabirleri vardır. Rüyada Yağmur Görmek, ile ilgili görülen başlıkların açıklamalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek, eline geçecek yüklü miktar hayırlı kısmete kavuşacağına, dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların  son bulacağına, hastalıklarına derman bulacağına, dargın olduğu insanlarla  barışacağına işarettir. Rüya sahibinin, işlerinde yaşadığı sıkıntı, kısa zamanda son bulacağına ve uğradığı zararı fazlasıyla kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada Bulanık Yağmur Yağması Görmek

Rüyada bulanık yağmur yağması, insanın başına gelecek belaya, keder, üzüntü ve sıkıntı verecek olaylara tabir edilir. Bulanık yağmur kimi zamanda, yaşanılan ülkede çıkacak kötü niyetli insanların, kötü emellere hizmet eden fitnelerin ülkede çıkaracağı büyük bir kargaşaya, ve kaosa, bazen de insanlara sıkıntı vermeye ve günah işlemeye  işarettir.

Rüyada Yağmurun Yavaş Yağması Nedir

Rüyada yağmurun yavaş yapması, Şiddetli yağan yağmuru görmekten daha hayırlıdır. Rüya kişinin düzgün ahlaklı, tanıyanlar tarafından sevilen ve saygı gören şahsiyet olduğuna işarettir. Rüyada yağmurun yavaş yapması, sıkıntılarının bütününden kurtuluşahastalık, sıkıntılar, maddiyat olduğu gibi gönül ilişkilerinde manevi sıkıntılarından kurtulması manasında yorumlanır.

Rüyada Şiddetli Yağmur Görmek

Rüyada Şiddetli Yağmur Yağdığını Görmek, yavaş yağan yağmurun tersine, kişinin hayatındaki, sıkıntılar, çalkantılar, sıkıntı, üzüntü, maddi manevi, insanlarla arasındaki ilişkilerde yaşanacak karışıklıklara tabir edilir. Manevi huzurundaki boşluktan kaynaklanacak sağlık sıkıntılarına, iş ortamında çalışma arkadaşları ile uyuşmazlığından kaynaklanan, parasal sorunlar olacağına işaret eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Sağanak Yağmur Yağdığını Görmek, hayra işaret etmez. Rüya sahibi için manevi ve parasal zararların kayıpların olacağına, sağlığının bozulacağına işaret eder. Bazı yorumcular ise, sağanak yağmuru, o yıl içinde olacak bereket ve bolluğa yorumlamışlardır. Rüya sahibinin ailesi için ellerine geçecek kısmete ve yıl içinde yaşanacak mutluluk, huzur ve rahatlığa, işlerindeki başarılara tabir edilir.

Rüyada Yağmur Çiselediğini Görmek

Rüyada Yağmur Çiselediğini Görmek, gam, kasvetlerin bitmesine, rahatlamaya, hastalıkların dermen bulacağının işaretçisidir. Sorunlarıyla yüzleşmeye, sorunları olan kişilerin yüzleşmek mecburiyetinde kalan kişilerin, büyük sıkıntı omuzlarından kalkacak bir yüke, manevi olarak huzur bulmalarına işaret eder. Şayet yağmurunun kendine ait evin üstüne veya  oturduğu sokağın üstüne yağdığını görmüşse, orada yaşayan insanların toplu huzura ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Rüzgarla Birlikte Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyasında yağmurla birlikte rüzgarın estiğini gören kişi, bugüne kadar helal yollardan elde ettiğini işaret eder.bu rüya güzel ve gören kişi için hayırlı olarak yorumlanır.Hayatınızda sıkıntı çekmeden rahat yaşayacağınızın işaretidir,sorunlarınızdan kurtulup refah içerisinde iyi bir geleceğinizin olacağı ve maddi konularda rahat edeceğinize delalet eder.

Rüyada Güneşle Beraber Yağmur Görmek

Rüyada Güneşle Beraber Yağmur Yağdığını Görmek, gerçekleşecek arzuya ve dileklere yorumlanır. Günlük yaşantınızda dökeceğiniz mutluluk gözyaşlarına, beklediği hayırlı haberi alacağına ve almayı çok istediği bir şeye sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Yağmurun Sesini Duymak

Rüyada yağmur sesi duymak, toplum içerisinde sevilmeye ve saygın kişiliğe işarettir.yağmurun sesini duymak güzel ve hayırlara vesile olan bir rüyadır.bulunduğunuz mevkinin ve makamın yükselerek topluk içerisinde yüksek derecelere ulaşacağınıza,lider olup yönetici olacak konuma geleceğinize işaret eder

Rüyada Yağmurda Yürüdüğünü Görmek

Rüyada Yağmurda Yürüdüğünü Görmek, şüphe dolu günlerin Yaradandan gelecek hayırlı kıymetlerle sona ereceğine, uzun zamandır üzüntü çeken rüya sahibinin yüzünün güleceğine, uzun zamandır kurtulamadığı derdine bulunacak dermana işarettir.

Rüyada Yağmurda Islandığını Görmek

Rüyada Yağmurda Islandığını Görmek, işinde yaşadığı sıkıntı ve  darlıkların son bularak rızkının artacağına ve maddi sıkıntılarından kurulacağına, hanesine iş yerinde bolluk bereket olacağına ve ne olduğu bilinmeyen hastalığının ne olduğunu öğreneceğine, tedaviler sonucu sağlığının düzeleceğine tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Yanmış Cesed Görmek

Rüyada Yanmış Cesed Görmek Rüyada yanmış insan cesedi görmek, bozuk giden yaşantının düzelmesine borç, sıkıntıdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.