31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Y Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Yaban Keçisi Sürüsü Görmek

Rüyada Yaban Keçisi Sürüsü Görmek

Tanım: Yaban Keçisi Sürüsü : Dik Kayalık alanlarda yaşamlarını sürdüren, sahipsiz keçiler.

Rüyada Yaban Keçisi Sürüsü Görmek

Rüyada Yaban Keçisi Sürüsü Görmek veya Rüyada dağ keçisi sürüsü görmek, aynı şekilde yorumlanır, zarar, ziyana uğramak olarak yorumlanır. Bu rüya bazende, kötü huylu kadına, zinaya, başkasının hakkını yemeye, uzak yolculuğa gitmeye, sevdiklerinden ayrı kalmaya, tutkulu yaşanacak sonu gelmeyecek aşka, kişiliksiz ve ahlaksız bir kişiye işarettir.

Rüyada Dağ Keçisine Rastlamak

Rüyada Dağ Keçisine  Rastlamak, kişinin işlerinde başarısızlıklar ve yolunda gitmeyen işler ve yolunda gitmeyen iş hayatına maddi sıkıntılar olarak yorumlanır.

Rüyada Yaban Keçisi Avlamak

Rüyada Yaban Keçisi Avlamak, Rüyada dağ keçisi avlamakla aynı konulara işaret eder. Rüyayı gören kişinin eline geçecek mal veya mirasa, bol kazanç, devletle yaşanacak bir sorun, işaret eder.

Rüyada Yaban Keçisi Eti Yemek

Rüyada Yaban Keçisi Eti Yemek, rüya sahibinin rüyada avladığı yaban keçisi etinden yediğini görmüşse, bölüşülecek bir mirastan eline geçecek pay olarak tabir edilir. Bölüşülecek ganimetten aldığı hisseye, kendisinden büyük birinden alınacak akıl, devletten alınacak bir habere, yakalayacağı şöhrete rivayet eder.

Rüyada Dağ Keçisi Yakalamak

Dağ keçisi yakalayıp kucakladığını gören kişinin inatlaştığı kişilerin inadından vazgeçeceği söylenir. Aynı zamanda rüya sahibi hakkında iyi düşünceler oluşacağına ve etraftan saygı kazanacağına delalettir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Yanmış Cesed Görmek

Rüyada Yanmış Cesed Görmek Rüyada yanmış insan cesedi görmek, bozuk giden yaşantının düzelmesine borç, sıkıntıdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.