31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Vapur Görmek

Tanım: vapur : Genelde buhar gücüyle hareket eden bir deniz taşıtı.

Rüyada Vapur Görmek

Rüyada vapur görmek,  rüyayı gören için rüyada vapur,  zamanı belli olmayan bir yer değişikliğine, yapılacak mekan değişikliğinin  süresinin bilinemeyeceğine işarettir. Bu mekan değişikli aniden alınan bir habere  olacağı gibi belli bir program dahilinde de olacağına işarettir. Sonu belli olmayan bu değişikliğin hayırlı bir değişiklik olacağına, kişinin çıktığı bu yolda katlandığı zahmetlerin karşılığını  fazlasıyla olumlu olarak alacağına, çevresi de mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Vapura Bindiğini Görmek

Rüyada vapura binmek; Rüya sahibinin bütün dertlerinin biteceği, çektiği zahmetler ve çilelerin sona geldiğine tabir edilir. Manevi acıdan Allah katında yararına olan güzellikler bulacağına yorumlanır. Kişi Rüyasında vapura bindiğini görmüş ise Hayatını kolaylaştırmak ve işlerinde yardımcı olmak için bir yardımcı edineceğine tabir edilir.

Rüyada Vapurdan İndiğini Görmek

Rüyada vapurdan indiğini görmesi;  Rüya sahibin ümitlerinin tükenme bitmesine gelmesine, ödeme yaparak bitirmeye çalıştığı borçların, artarak çoğalması fakat bu kişin çevresi tarafından sevilen iyi bir insan olacağına, yaşadığı bu zor zamanlarında sıkıntı ve dertlerinin çoğalacağına, üstüne aldığı işleri yapmak için gerekli koşulları bulamayacağına, aldığı bir işle ilgili iş seyahatine çıkmaya, bu iş seyahatinde ortaya çıkacak kararsızlıklar sonucu maddi kayıplara, yaşanacak maddi sıkıntılara, sıkıntıların arkasından gelecek hayırlı havadislere, kavuşacağı rahata, devlete bağlı işlerle alakalı davalarının sonucu zorda kalacağına, duyacağı kötü laflara, yeni hayata geçirdiği projelerinde elde edeceği başarılar sonucunda huzurlu, rahat bir hayata, yaşadığı zor zamanları geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada Vapur Yaptığını Görmek

Rüyada vapur yaptığını gören kişi,  kaybettiği hayallerine tekrar kavuşması için bir sebep olacağına rivayet eder. rüyayı gören bu küçücük ışıktan güç alarak, kendine gelip, yeniden cesaret bulacağına ve yeniden  savaşmaya, umut etmeye, kazanmak için gayret edeceğinin işaretidir.

Rüyada Vapur Kullandığını Görmek

Rüyada vapur kullandığını gören kişi, kesin olduğunu bilmeden, konuyla hakim olmada yeterliliğinden emin olmadan, gözünü karartarak başladığı bir işten beklemediği ölçüde elde edeceği başarıya yorumlanır.

Rüyada Vapur Bileti Aldığını Görmek

Rüyasında vapur bileti almak, rüya sahibi için, kendine yaptıracağı bir sigortaya, geleceğini garantiye almak için yapacağı karlı yatırımlara, yapılan yatırımların kağıt üzerinde garantiye alınmış başarılı bir girişim olacağına tabir edilir.

Rüyada Vapuru Kaçırdığını Görmek

Rüyasında vapuru kaçırmak, gören kişi için, rast gele yaşadığına, kişi yaptığı hiçbir işte kendini veya haklarını garantiye almadan yola çıktığına, bu tutumundan dolayı şansının yaver gitmesi sebebiyle zarar görmeden ayakta kalacağına rivayet eder.

4 Yorum

 1. yorumunuz icin cok tesekkur ederim bana cok yardimci oldu uzun suredir bakiniyordum ruyamin anlamina sizin siteniz cok yardimci oldu bundan sonra biruya.net e bakicam ruya tabirlerim icin.

 2. rüyamda vapura binmişim deniz dalgalı ama dalgalar bnerdeyse 3 metre boyunda su çok berrak ve mavi ama vapur sallanırken hiç rahatsız etmiyor sanki bir beşik gibi.su sıcacıktı resmen hissettim sıcaklığı bunun anlamı nedir

  • Valide Valide

   Alaraa hanım rüyanız hayırlı olsun gündüz niyetine, dalgaların boyunun 3 mt olması uzun vadeli sıkıntılara yorumlanır,
   ama suyun sıcak olması bu sıkıntıların kısa ömürlü olacağına ve çok çabuk feraha ereceğinin işaret eder,
   rüyada deniz görmek ferahlık ve berekettir. Rüyada Vapura binmek ise, sizin imanı güçlü, Allah yolunda olmanıza ve rıskınızın bolluğuna, çevreniz tarafından sevilen iyi bir dost olduğunuza tabir edilir.
   Öneri: Sıkıntılarınızı dostlarınızla paylaşarak azalta bilirsiniz fakat her kesi kendinize dost sanmayın bazen sizin samimi davranışlarınız, karşınıza sorun olarak çıkabilir, maddi kayıplar yaşaya bilirsiniz.

   • Site harika olmuş.gecenin bu saatinde hızlı ve kolay ulkaşılır bir site olamuş sizi tebrik ederim.Rüyalara yapılan yorumlar ve aydınlatıcı bilgiler için teşekkür ederim.Çok başarılı bir Site olmuş site adminleride bu saatte bile görevleri başında kaliteli hizmet vermesi beni şaşırttı.Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.