31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Üzüm Görmek

Tanım: üzüm : Asmanın, olgunlaşmış ve tatlı olan meyvesi.

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada Üzüm Görmek; çok iyidir. Bolluk ve berekete işaret olan üzüm helal kazanca, bu kazançlar doğrultusunda sevinmeye, mutlu olmaya işarettir. Rüyada görülen üzüm diğer rüya tabirlerine nazaran en iyi rüyalardan birisidir. Rüya sahibi rüyasında üzüm görmüşse yakın zaman içerisinde dostluklar ve/veya hayırlı kısmet sahibi olacağına buna istinaden yapılan bu ilişkilerde bolluk ve berekete mutlu olmaya delalettir. Üzüm aynı zamanda ucuzluktan alınacak sevilen bir eşyaya veya mala işaret olup ahiret ve dünyevi işlerin yolunda olunacağı anlamları da taşımaktadır.

Rüyada Üzüm Yemek

Rüya sahibi rüyasında üzüm yediğini görmüşse cömert birinden yardım alacağına işarettir. Aynı zamanda üzüm yemek işlerin yolunda gitmesine, helalinden kazanıp helalinden yemeye ve bunu sevilen insanlarla paylaşmaya işarettir.

Rüyada Üzün Bağı Görmek

Rüyada görülen üzüm bağı yine iyiye işarettir. hayırlı ve güzel işlere imza atmasına istinaden rüya sahibi için eğer bekarsa evlenmeye ve yuva kurmaya, soyunu sürdürmeye, evlatlarının hayırlı olacağına delalettir.

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüya sahibi rüyasında siyah üzüm görmüşse bir takım sağlık problemleri yaşayacağı anlamı taşımaktadır. Vakitsiz siyah üzüm görülmüş yada yenmiş ise hastalığa, vaktinde görülmüş yada yenmiş ise derde, kedere işarettir.

Rüyada Beyaz Üzüm Görmek

Beyaz Üzüm Hayırdır. Özellikle hanım kardeşlerimiz için beyaz üzüm bekarlarsa gelinliğe, sevince yorulur. Rüyada beyaz üzüm ahiret için yapılan işlerin hayırlı olmasına, dünyevi işlerin ise başarıya kavuşmasına işarettir.

Rüyada Kırmızı Üzüm Görmek

Rüyada görülen kırmızı üzüm gam ve kederlerden kurtulmaya işarettir. İçinde bulunulan sıkıntılı durumlardan yakın zamanda kurtulunmasına, her şeyin güzel olacağına, alınılacak güzel bir haberden sevindirici bir durum oluşacağına tabir edilir.

Rüyada Üzüm Ağacı Görmek

Rüya sahibi üzüm bağını ağaç gibi görmesi bekarsa mutlu ve hayırlı bir eşe mutlu evliliğe yakında kavuşacağı anlamı taşır. Üzüm ağacı mutluluk habercisidir. Rüya gören kişi bekar değilse mutlu haberler almasının yakın zamanda gerçekleşeceği manasındadır.

Rüyada Üzüm Toplamak

Rüyada üzüm toplamak borçlardan ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Yalnız bu borçların tekrar edebileceği de aynı tabir altında not edilmiştir. Bu yüzden rüya sahibini bu duruma dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Üzüm Suyu İçmek

Rüyada üzüm suyunun içildiğinin görülmesi uzun ömre işarettir.

Rüyada Kuru Üzüm Görmek

Rüyada görülen kuru üzüm berekete işarettir. Görülme miktarına istinaden bu bereketin ne kadar olacağıda yine rüya sahibinin gördüğü rüyanın şeklindedir.

Rüyada İri Üzüm Görmek 

Rüyada görülen iri üzüm mevkii sahibi olmaya işarettir. Üzümün iri olduğunu görmek çok güzeldir. Rüya sahibinin dünyevi hayatında her şeyin güzel olması anlamı taşımaktadır.

Rüyada Üzüm Bağının Arasında Dolaşmak 

Rüyada Üzüm Bağlarının Arasında Gezmek, yakında gidilecek uzun bir yola işarettir. görülen bağlar ne kadar çok ise yol mesafeside o derece uzundur. Ayrıca bu rüya yeni bir eşya almaya da tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Ütü Görmek

Rüyada Ütü Görmek Rüyada ütü görmek, kişinin sevdiği bir büyüğüün bir konuda düşüncelerini almasına veya, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.