31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Ü Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Üzülmek Görmek

Rüyada Üzülmek Görmek

Tanım: üzülmek : Üzüntülü olma hali.

Rüyada Üzülmek Görmek

Rüyada Üzülmek, rüya sahibinin tam tersi olarak yakında sevineceğine yada sevindirici bir haber alacağına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında üzüldüğünü görüyorsa işlediği günahlardan pişman olduğunu bu doğrultuda tövbe edeceğine yada etmiş olup günahlarından af olunacağına yorulur. Bir başka kaynağa göre rüyada üzülmek yakında aşk hayatında bir takım değişiklikler yaşanacağına bu durumda sevindirici sonuçlar doğacağına, birtakım yapılan işlerde başarıya kavuşunulacağına delalettir.

Rüyada Bir Başkasının Üzüldüğünü Görmek

Rüya sahibi rüyasında bir başkasının üzüldüğünü görmesi, dünya hayatında bir takım kişi ve işlere taktığına, kafa yorduğuna işarettir. Üzülen başkası tanıdıksa onun için bir şeyler yapma hevesi içerisinde olunduğuna, tanınmayan biri ise yada yüzü apaçık değilse yakında birisiyle karşılaşmaya ve ona yardım etmeye yorulur.

Rüyada Birinin Öldüğüne Üzülmek

Rüya sahibinin sevdiği yada değer verdiği birini kaybetme korkusu yaşadığına, bu kişiye duyulan sevginin şiddetine ve önem verildiğine yorulur.

Rüyada Üzülen Birine Teselli Etmek

Rüya sahibinin gönlünün temiz, yardımsever ve sağduyulu olduğuna, bir başka kaynağa göre rüyada üzülen birine teselli vermek yüksek mevki sahibi olunacağına, günahlarının af olunacağına ve pek yakında hayırlı bir kısmet bulacağına işarettir.

Rüyada Üzülen Biriyle Konuşmaya Çalışmak

Rüya sahibinin açık sözlü, her konuda konuşmaya açık ve kendini sevdiren biri olduğuna çok yakında bir toplum yada topluluk içerisine girmeye, tamah edilen bir eşyayı çok yakında almaya işarettir.

Rüyada Bir Habere Üzülmek

Kişinin yakında güzel bir haber almasına yani bu rüyanın tersine işarettir. Ayrıca uzun zamandır görülmeyen eski bir dost ile karşılaşmaya ve tekrar konuşma içerisine girmeye de yorulur.

Rüyada Anneye yada Babaya Üzülmek

Kişinin annesine yada babasına çok düşkün olduğunu, çok sevdiğine işaret olup, yakın bir zaman içerisinde annesi yada babasının sağlığında bir takım problemler olabileceğine yorulur.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Ütü Görmek

Rüyada Ütü Görmek Rüyada ütü görmek, kişinin sevdiği bir büyüğüün bir konuda düşüncelerini almasına veya, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.