31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Ütü Görmek

Tanım: Ütü : Kırışan kumaş ve benzeri şeyleri düzeltmeye yarayan ev aleti.

Rüyada Ütü Görmek

Rüyada ütü görmek, kişinin sevdiği bir büyüğüün bir konuda düşüncelerini almasına veya, yanlış yaptığı bir konuda güvendiği birinin müdahalesi ile karşılaşmasına yönlendirilmesi ve bu yönlendirme ile yaşamında iyi gelişmeler olmasına mutluluğuna tabir edilir.

Rüyada Sıcak Ütü Görmek

Rüyada sıcak ütü görmek; kişinin zekasına, aklına güvenerek yapacağı hataya, zekasına güvenen kişinin yaptığı hata sonucu başının belaya gireceğine uzun süre yapacağı hatanın ceremesini çekeceğine, acıya, ızdıraba tabir edilir.

Rüyada Ütü Masası Görmek

Rüyasında ütü masası gören kişinin hayatında yolunda gitmeyen birşeyleri düzeltmek için bulunacağı yeni atılımlarda bulunarak yaşamına yeni fikirleri doğrultusunda yön vereceğine, sabırlı ve dürüst kişiligine tabir edilir.

Rüyada Ütü Masası Aldığını Görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı zor günlere ve bu kötü günlerini ailesi, çevresi ve dostlarının destekleriyle en az zararla kurtulmasının işaretçisidir.

Rüyada Ütü Yaptığını Görmek

Rüyada ütü yaptığını gören kişinin, kendisinin hayatında oluşan pürüzlerden kurtulmak için yaptığı işlere, veya kişinin çevresinde doru gitmeyen birşeyleri düzenleyip yoluna koymasına tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada Üzüm Görmek Rüyada Üzüm Görmek; çok iyidir. Bolluk ve berekete işaret olan üzüm helal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.