31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / U Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada Uçurum Görmek

Tanım: uçurum : Derin, dik, yamaç.

Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada uçurum görmek, rüyayı gören kişiye mutlu haberler vermez. Rüyada görülen uçurum mutsuz günlerin kapıda olduğunu , hem maddi  hem de manevi yönden zor günlerin rüya sahibini beklediğini işaret eder. Rüyasında uçurum gören kişi için maddi sıkıntılar çekeceği, hayatından bolluk ve bereketin eksileceği söylenebilir.

Rüya tabirlerinde Uçurum, tehlike ve hayırsız olaylardır rüya sahibi uçurum gördüğü rüyanın etkisinden uzun süre çıkamaz bu kişi basına gelebilecek olumsuzlukların farkında olup tedbirli davranmalıdır. Kişinin uçurumdan atladığını görmesi hayatının sonra ereceği şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Uçuruma Yuvarlanmak

Rüyasında uçuruma yuvarlandığını gören kişin bu rüyası aile içinde sorunlar yaşayacağına aile bireyleri ile arasının bozulabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Uçurum Kenarından Kurtulmak

Rüyada uçurumun kenarından kurtulduğunu gören kişi riski yüksek girişimlerde bulunacağına fakat bu risklerden zarar görmeden o işte muvaffak olacağı tabir edilir. Rüya sahibi yakın zamanda riskli yatırımlar yapmış ise uçurumun kenarından kurtuluşu bu yatırımlardan kar edeceğini simgeler.

Rüyada Uçurumdan Atlamak

Rüyada uçurumdan atladığını gören kişi için bu rüyası ruhsal bunalımlarıyla baş edemediğini ve bunalımın etkisi ile yanlış , kendisine zarar verecek karar alabileceğini gösterir. Rüyasında Uçurumdan atladığını gören kişi etrafında güveneceği kişilerden yardım almalı iç dünyasında huzura ulaşmaya çalışmalıdır.  Rüya sahibinin yakın dönemde sinirlerini gerecek olaylar meydana gelmiş olduğu ve isyan etmesinin yakın olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek hayra yorulmaz. Uçurumdan düştüğünü gören kişi için sıkıntılı günler yakındır. Parasızlık , aile içi sıkıntılar , iş yerindeki problemler gibi bir çok olumsuzluğun üstü üste gelebileceği şeklinde yorum yapılabilir. Rüya sahibi maddi sıkıntılar çekebilir ve işini kaybedebilir huzuru kaçabilir.

Rüyada Uçurum Kenarında Durmak

Rüyasında uçurum kenarında durduğunu gören kişinin ruhsal sıkıntıları dayanma sınırına gelmek üzeredir. Rüya sahibi sorunları kafasına takmayı bırakıp hayatındaki güzelliklere odaklanmalıdır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada Uçmak Görmek Kirmani ye Göre Rüyada Uçmak Kirmani ye göre; Rüyada göge doğru uçmak; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.