31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / U Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada Uçmak Görmek

Tanım: uçmak : Ayakların yerden kesilip havada kalması veya süzülmesi eylemi.

Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada Uçmak; Rüyasında uçtuğunu gören veya uçan birini görmek, hayırlara tabir edilen rüyalar-dandır, ancak bazende bu rüyalar kişiye veya rüyanın içeriğine göre yorumu olumsuz olarak değişe bilir. Rüyada Uçmak, çalışma hayatında başarıya ve güzel gelişmelere, başarıya bağlı olarak gelişecek terfiye tabir edilir. Aynı zamanda uçmak hayırlı bir yola, iş için çıkılacak seyahate, tatile veya birini ziyaret etmeye işarettir. Şayet kişi rüyada yerden yukarıya doğru uçarak yükseldiğini görürse, maddi kayba uğramaya, Rüyada bulutlara doğru uçup tekrardan yere inmediğini görmek, ecelin yakın olduğunun işaretçisidir. Kişi rüyasında herhangi bir evin damından veya çatısından başka bir evin çatısına uçtuğunu görmüşse, kişinin yeni bir evlilik yapmasına, Rüyada nedensiz olarak herhangi itici güç olmadan kişinin uçması, rüya sahibi için olduğu durumdan farklılaşmaya, durum, pozisyonunda olacak değişikliğe işarettir.

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Uçtuğunu Görmek

Rüyada bir yerden başka bir yere uçarak gittiğini gören,  kişi için gideceği bir yola, gittiği yerde bekleyen birinin olduğuna, kişi için kısa veya uzun yola, rüyada uçulan yükseklik kadar hürmet ve saygı göreceğine  tabir edilir.

Rüyada Kendi Kanatları İle Uçtuğunu Görmek

Rüyada kendi kanatlarıyla uçtuğunu gören, hayal dahi edemeyeceği çoklukta çıkar elde edeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, mutluluğa, saygınlığının artacağına, huzurla geçirilecek bir ömrün işaretçisidir.

Rüyada Gökten Düştüğünü Görmek

Rüyada Uçarak yükseldiği gökten düştüğünü görmek, işinizde yaptığınız çalışmalarında beklediğiniz başarıyı yakalayamayacağınıza, yaşanacak sorun ve sıkıntılara tabir edilir, fakat bu rüya aile içinde çıkacak eşler arasındaki huzursuzluğa da rivayet eder.

Rüyada Uçarak Ağaca Konduğunu Görmek

Rüyada uçarak ağaca konduğunu görmek, uzun bir yolculuğa çıkıp, gittiği yerde herkes tarafından sayılan, sevilen muhterem bir zat ile tanışıp dost olacağının habercisidir. Uçarak bir ağaca konduğunu gören kişinin, farklı nimetlerin ve rızkını bulmak için başka yerlere giderek mekan değişeceğinin, bu değişikle hayatında olumlu değişikliklerin ve huzuru bulacağının habercisidir.

Rüyada Ellerini Kanat Gibi Çırparak Uçtuğunu Görmek

Rüyada elleri çırparak uçmak, yakın zamanda iş ve özel yaşamında, şahsi çıkarımlarınızın olacağına, büyük bir kısmete, kişinin hayattan beklentilerinin gerçek olacağına, alacağı müjdeli haberlere tabir edilir.

Rüyada Gökyüzüne Uçup Geri Dönmediğini Görmek 

Rüyada göğe uçup geri dönmediğini gören, yakalanacağı önemli bir rahatsızlığa,hayrı olmayacak işlere kalkışmaya ve bu işlerden göreceği zararlara üzüleceğine işarettir.

Rüyada Orman Üzerinde Uçtuğunu Görmek

Rüyada Orman Üzerinde Uçan kişi hayalini kurduğu bir muradını gerçekleşmesinin yakınlığına yorumlanır. Şayet Rüyada Üstünde uçtuğu ormana konduğunu görmüşse, buda hayali için çalışmalarının sonucunu alacağına, istediğine kavuşacağına tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada Uçmak Görmek Kirmani ye Göre Rüyada Uçmak Kirmani ye göre; Rüyada göge doğru uçmak; …

4 Yorum

  1. Ayyyyy yorumunuz icin cok tesekkur ederim cok aydinlatici oldu daha dun bende ruyada ucuyyordum nedeir diye merak ettim ruya yorumlariniz cok guzel tsk

    • Valide Valide

      Sevgili Fatma rüyanız hayırlara çıksın, Rüyada uçmak hayırlara işaret eder, rüyanızın detaylarını yazmadınız için detaylı bir yorum yapamıyorum rüyalarınızda ki detayları net olarak yazarsanız rüyanın işaret ettiği konuları, daha isabetli yorumlaya bilrim.

  2. Ruyada birbirine bagli kumaşlara ordan oraya gökten yere yerden göge ucmayi. Görmek

    • Sevgili Barış rüyanızın işaret ettiği, birbirine baglı bir olayın varlığı ve olay herne ise selamete çıkmasına fakat biraz sıkıntı yaşanacağına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.