31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / U Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Uçarak Kaçmak Görmek

Rüyada Uçarak Kaçmak Görmek

Tanım: uçarak kaçmak : Kuş ve böceklerin kanatlarıyla havada düşmeden hızla hareket etmelerine denir.

Rüyada Uçarak Kaçmak Görmek

Rüyada uçarak kaçmak, bir çok tabirci tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bazılarına göre hayır görmeyecekleri çocuğa,  bazılarına göre rüya sahibinin maddi sıkıntı çekeceğine,  iş konusunda yükselişe ya da dini yönden kendini adamak şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada uçtuğunun görülmesi manevi anlamda bağlılığın, kalpten inancın tam olduğunu simgeler. Rüyasında uçtuğunu gören kişinin rüyası iki cihanda da huzur içinde olacağı şeklinde de yorumlanabilir. Rüya sahibi rüyasında uçarak gittiğini görüyorsa bu rüyası İslami görevlerini yerine getirmiş olduğu için, örneğin namazını düzgün ve düzenli kılıp, haramdan kaçındığı, malının zekatını hakkınca verdiği, İslamın şartlarını yerine getirdiği için gönül rahatlığı duyduğu ve etrafındaki kişilere bu konuda örnek olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Uçarak Uzaklaşmak

Bazı tabircilere göre rüyada uçarak uzaklaştığını gören kişi için bu rüya çevresindeki kalabalıklardan sıkılıp kendi içine kapandığını, yalnızlığı tercih ettiğini gösterir. Rüyasında sonsuz bir umman üzerinde uçtuğunu gören kişinin rüyası ise henüz kendi kişiliğini bulamadığı , çeşitli korkuları olduğu ve bu korkularla yüzleşmek yerine ondalardan kaçtığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Uçarken Düşmek

Rüyasında uçarken düştüğünü gören kişi için bu rüya beklemediği anda gelen bir habere işaret eder. Rüya sahibi bir yolculuğa çıkmışsa alacağı ani bir haberle geri dönebilir.

Rüyada Kıble Yönünde Uçmak

Rüyada kıble yönünde uçtuğunu gören kişi, için bu rüyası yaşam kalitesinin artacağına, iş ya da evlilik vesilesi ile daha iyi hayat şartlarına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçtuğunu gören kişi için bu rüya heveslerine kavuşacağı, hayırlı kısmetlerle karşılaşacağına dair bir müjdedir. Rüya sahibi dini vecibeleri ilgili zorluklar yaşasa da ibadetlerini aksatmadan yapacağını işaret eder. Bu kişinin ahiret hayatının iyi olacağına tanımlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada Uçmak Görmek Kirmani ye Göre Rüyada Uçmak Kirmani ye göre; Rüyada göge doğru uçmak; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.