31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / T Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Topli İğne Görmek

Rüyada Topli İğne Görmek

Tanım: Toplu İğne : Terzilerin kullandığı veya kadınların süzü olarak taktıkları ucu sivri metal aparat.

Rüyada Topli İğne Görmek

Rüyada görülen topli iğne, rüya sahibi için üzüntülü olaylara, üzülmeye aynı zamanda rüyada topli iğne görmek, alınacak üzücü haberin kişiyi çok acıtacağına, yaşayacağı üzüntü hayatında olumsuz olayların başlangıcı olmasına tabir edilir.

Rüyada Masanın Üstünde Topli İğne Görmek

Rüyada Masanın üstünde topli iğne görmek, kişinin ailesiyle arasını açmak isteyen kişilere, rüya sahibinin, adüşeceği durumdan çok üzüleceğine rivayetteder. Evli kişinin bu rüyayı görmesi ise, eşiyle yaşayacağı sorunlara işarettir.

Rüyada Toplu İğne Aldığını Görmek

Rüyada topli iğne satın aldığını gören kişi için, yapılan kötülüklerin kötü etkisini berteraf etmek için gayret göstereceğine , aynı zamanda hayır yapmaya, kişilere yaptığı kötülü davranışlardan ve zarar ziyandan uzak kalmasına, iyiliğe yönelmesine tabir edilir. Başka canlılara karşıda iyilik yapmaya, korumaya işarettir.

Rüyada Toplu İğne Yutuğunu Görmek

Rüyada toplu iğne yuttuğunu gören kişi, rüyayı gören kişi için, kimseye söylemediği şahsını üzen birikmiş olayları başkalarıyla paylaşması ve rahatlamasına, kendine sakladığı  kimseyle paylaşmadığı sırların yükünü hafifletmesine tabir edilir.

Rüyada Toplu İğne Battığını Görmek

Rüyada topli iğne batması, kişi için hak ettiği huzur, mutluluk ve rahatıa kavuşacağı günlerin yakın olduğuna, canını yakan olaylar, kayıplar ve sıkıntıların arkasından iyi bir döneme başlayacağına rivayet eder.

 

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Cami Tuvaleti Görmek

Rüyada Cami Tuvaleti Görmek Tuvalet ile alakalı yorumlar genellikle negatif şekilde yapılır. Lakin, her rüyadada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.