31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Tarla Görmek

Tanım: tarla : Sınırları belienmiş ve tarıma elverişli olan toprak parçası.

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada Yeşil Tarla Görmek

Rüyada yeşil tarla gören kişinin rızkının bolluğuna, büyük bir servete kavuşacağına, kişinin istediklerini yapacak kadar maddi durumunun düzeleceğine, iç huzura yorumlanır.

Rüyada tarla görmek, azı çoğaltmaya, az ile çok kazanmaya işarettir. Rüyayı gören kendi iyiliğine, hayırlı iş girişimlerinde bulunacaktır bir taşla iki kuş vurup kar marjı çok büyük gelirler elde edecek, hayatının bütününe yakını kısmını sıkıntı çekmeden yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada tarla gören, kazancı yüksek hayırlı işlere, Allah’ın katında alın-teri ile kazanılan makbul, hayırlı kazanç, kısmet, herkes tarafından kabul görecek, hayırlı kısmet, uğur, şans ve rızk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hanesinde beti bereketi sürekli olacaktır.

Rüyada Tarla Ekmek Görmek

Rüyada Tarla Ekmek,  kişi tarlayı yalnız başına eker ise büyük göçün sahibi olur ve kimseye minnet edip, boyun eğmeden yaşar. İşinde doğru zaman doğru yerde olduğu için karşına çıkacak kazançlı işlere ve güzel imkanlar elde edecek, kazandığı paralarla hayatınında görmediği zenginliği göreceğine, çok üst seviyede gösterişli bir hayata sahip olacağına rivayet eder. Tarla eken bireyin inancı sağlam maneviyatı güçlü, örnek bir insan olarak hayatını sürdüreceğine rivayet olur.

Rüyada Ekili Tarla Görmek

Rüyada ekili tarla, olumlu gelişmelerin, güzel haberlerin ve yaşam şeklini, uzun zaman olumsuzluklardan zarar görmeden stabil devam ettireceğinin işareti olduğu gibi, rüya sahibinin sağladığı huzurun, aile içi beraberlik ve bütünlüğünün bozulmadan devam edeceğine ifade eder. Rüyada Ekili tarla, yetişkin bireyler için işinden emekli olmaya ya da işini bırakacağına yorulur. Maddi yükümlülüklerini yerine getirmiş, parasal durumunun iyileşmesi, işlerini çocuklarına devredecek olmasına, bütün işlerden kendini çekerek kendisine vakit ayıracağına tabir eder. Ekili tarla sürekliliği olan kazanç, gayrimenkul gelirlerinin çoğalması, veya yeni mülklerin alınması, yaptığı yatırımlardan hayatı boyunca çalışmadan olsa bile rahat yaşayacak  anlamındadır. Ekili tarlada verim çoksa, işlerin sonuçlarının menfi, mahkemelik olaylardan iyi haberler geleceğini, çalışmalarının karşılığının fazlasıyla alınacağının simgesidir.

Rüyada Tarladan Ürün Toplamak Görmek

Rüyada Tarladan Ürün Toplamak, yapılan çalışmalar, gösterilen özverilerin karşılığının alınacağının müjdesidir, örnek olarak, yapılan bir işte, girilen imtihanlarda, başladığı bir memuriyette, beklediği haberlerde hep bir mutluluk ve başarı elde edecek, hayatını ve istikbalini kendi arzuladığı doğrultuda şekillendirecek olmasıdır.

Rüyada Tarla Satın Almak Görmek

Rüyada Tarla Satın Almak, ilerleyen yıllarda rahat etmek için yapılan yatırımlar, mutlu olmak için yanlış olan şeylerden uzak kalmaya, başarılı bir hayata, sıkıntıların, dertlerin kişiden uzak olacağına, lüks bir hayata kişinin yaşantısı ve yaşam şeklinin huzur ve refah içinde, geçmesine tabir edilir.

Rüyada Tarla Satmak Görmek

Rüyada tarla satmak, Yapılan hataların çıkarılan derse, malını daha farklı alanlarda değerlendirmeye ve yaşantının değişmesine, mutlu olmaya, saygın hayırlı bir yaşama yorulur. Rüyada tarla satmak  farklı yorumcular tarafından, yeni bir işe, girdiği işte yükselmeye, rakiplerine karşı ütün olmaya ve hayattan tat alamaya huzura, yüzün gülmesine yorumlanır.

Rüyada Tarla Satın Aldığını Görmek

Rüyada tarla satın almak, gelecek korkusu yaşadığına, yaşadığı gelecek korkusu için, yapacağı yatırımlara, mal sahibi olmaya yorulur. Tarla satın aldığını gören kişinin, çalışarak kazandığı parayı, harcamadan gelecek için birikinti yapacağına, yaşlandığı zaman maddi sıkıntı çekmeden daha kaliteli, rahat içinde yaşamasına habercisidir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Cami Tuvaleti Görmek

Rüyada Cami Tuvaleti Görmek Tuvalet ile alakalı yorumlar genellikle negatif şekilde yapılır. Lakin, her rüyadada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.