31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / S Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Su Borusu Tamir Etmek

Rüyada Su Borusu Tamir Etmek

Tanım: su borusu : Suyu bir yerden bir yere aktarmaya için kullanılan demir veya naylon boru.

Rüyada Su Borusu Tamir Etmek

Rüyada Su Borusu Tamir Etmek, Bozulan aile içi ilişkilerini yeniden normalleştirmek için faaliyetler ve birlikte yapılacak zevk alınan programlar düzenleyerek aile içindeki mutluluk ve neşeyi yaniden sağlayarak  aile içinde huzur sağlayacağına ve maddi olanaklarının düzelmesi ve maddi düzelmeye bağlı olarak sık sık kısa fakat getirisi olan seyahatlere çıkacağına, arası bozuk olan bir kişi ile arasını düzelerek barışacağına yorumlanır.

Rüyada Patlamış Su Borusu Görmek

Rüyada Patlamış Su Borusu Görmek, Birisi ile karşılıklı gerginlik yaşayan kişi atak yapmak için karşısındakinin hatası beklenen bir durumun içinde düşen rüya sahibinin, sabırsız ve doğru yerde atak yapamaması, rakibine yenileceğine, gerçek dışı ithamlarla başkalarına sataşacağına ve bu hatalı davranışları neticesinde kariyerini, geleceğini tehlikeye atacağını işaret eder. Yersiz, gereksiz davranışlarda bulunmak, eşine kötü davranmaya da işaret eden rüya, rüya sahibinin yaptığı hataların sonradan farkına varması ve af dilemesinin işe yaramayacağına da yorumlanır.

 

Rüyada Su Borusu Görmek

Rüyada su borusu görmek, hane içinden olan birinin geçireceği rahatsızlık nedeni ile zor günler yaşamasına, rüya sahibinin aşırı hassas duygusal olarak çöküntü yaşayacağına, etrafında gelişen olaylara mantıklı bakmakta zorlanacağına, uzun zamandır çözümlenmeyen bir sorunu iyi veya kötü bir neticeye vardırmak için çalışmalarına hız vereceğine, kişi bütün çatışmaları ve küslükleri yok sayarak aile ve dostlarıyla bir araya gelmesine işrettir. Geçmişte kalan bazı kırgınlıkların çözümü için, hatırlı bir büyüğün devreye girmesine işarettir. Bu rüya, tartışmalı, sorun yaşanan bir evlilikte tekrar sevgi ve hoşgörünün hakim olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören genç bir kişiyse, başaracağı bir işe ve yaptığı işte başarılı olmasına, kariyer yapmasına işarettir.

 

 

 

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Siyah Kar Yağdığını Görmek

Rüyada Siyah Kar Yağdığını Görmek Rüyada siyah kar yağdığını görmek, yaşanacak felakete, uğraşılacak sıkıntılara, kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.