31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / S Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Siyah Kar Yağdığını Görmek

Rüyada Siyah Kar Yağdığını Görmek

Tanım: Siyah Kar : havada bulunan su buharının donmasıyla oluşan yeryüzüne yağan hafif buz billurları.

Rüyada Siyah Kar Yağdığını Görmek

Rüyada siyah kar yağdığını görmek, yaşanacak felakete, uğraşılacak sıkıntılara, kişinin hedeflerinin şaşıp, yaşayacağı hayal kırıklıklarına, aile düzeninin temelden sarsılacağına, işinden ve sosyal çevresinden dışlanmasına, kişinin kapanacak kısmetine işaret eder. Rüyada olması gerektiğinden farklı görülen kar hayra alamet etmez.

Rüyada Beyaz Kar Görmek

Rüyada beyaz kar görmek, sabırla beklenen geç gelecek hayırlı habere, kişinin muradının temizliğine, saflığına, doğru yapılacak evliliğe, kişinin amellerinin temiz, kazancının helal olmasına, yaşamında kötülüklerden uzak, sorunsuz bir yaşam, bereketli kazancına işarettir. Beyaz kar, kişiye çevresinde yardım edecek kişilerin varlığına, rüya sahibi, eğitime, ilme önem vereceğine kendini geliştireceğine, ailesinde huzru tesis edecek çevresinde sevilen saygı gören, sözü senet sayılan bir sitatüye erişeceğine tabir edilir.

Rüyada Kar Üzerinde Uyuduğunu Görmek

Kar üzerinde uyumak suçlu veya sucsuz olduğu konuda hapis olmaya, bu hapislik direk hapis hanede olduğu gibi bir konuda kendini bir başkasının esiri gibi görmesi, kendi niinin istediğini yapmadığı için eli kolu baglı, bir başkasının güdümünde kalmak sözünden çıkamamk olarak yorumlanır.

Rüyada Kar üzerinde Yürüdüğünü Görmek

Kar üzerinde yürüdüğünü görmek, kişinin elde edeceği rızıka işaret ettiği gibi kişinin hayatındaki temiz kazanca, rüya sahibinin sevdiği insanlarla mutlu vakit geçireceğine kişinin mutlu olmasına. Rüyada kar üzerinde yürümek, rüya sahibini zor zamanlar yaşatacak olayların son bulmasına ve sevince tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek Görmek

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek Görmek Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek, kişinin sahip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.