31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / S Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek Görmek

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek Görmek

Tanım: silahlı çatışmaya girmek : Kendini veya sahip olduğu değerlerini savunmak için, insanın silahla girmiş olduğu mücadele.

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek Görmek

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek, kişinin sahip olduğu maddi, manevi değerlerini muhafaza etmek için verdiği büyük mücadele etmesi demektir. Rüya sahibinin yaşadığı haksızlık ve iftiralardan  aklanarak temize çıkmasına yorumlanır. Rüya sahibi hayatındaki zorlu dönem içinde alacağı kötü haberlere üzüleceğine rivayet eder. Rüyada silahlı çatışmaya girdiğini gören kişi, uzun vade de yaptığı planlarda köklü değişikliklere gideceğine işaret eden rüya, kötü günlerinde kişiyi koruyacak ve savunacak dostlarının varlığına da rivayet eder.

Rüyada Çatışmaya Girmek

Rüyada çatışmaya girmek, kişinin namusu için söylenecek kötü söz nedeni ile gireceği büyük kavgaya, yaşayacağı gerginlik sebebi ile farkında olmadan çevresindeki dostlarınıda kıracağına yorumlanır. Düşmanlık besleyen kişilerin planlarını fark etmeyeceğine, hazırlıksız şekilde tuzağa düşeceğinin işaretçisidir. Kişinin ilişkilerinde oluşacak kopukluk nedeni ile güçten düşerek başkalarına muhtaç hale geleceğine yorumlanır. Yaşadığı yorucu günler kişinin ruh sağlığını olumsuz etkileyeceğine rivayet eder. Bu rüya kişinin özel yaşantısının deşifre olacağına, ayyuka çıkan asılsız sözlerin, başkaları tarafından konuşulması, rüya sahibinin, iş, sosyal hayat ve psikolojisinin bozulacağının işaretçisidir.

Rüyada Düşmanla Çatışmaya Girmek

Rüyada düşmanla çatışmaya girdiğini gören kişi, çekincelere sahip olduğu, uzun zamandır korktuğu bir konunun üstüne giderek, iyi bir şekilde neticeye bağlayacağına yorumlanır. Kişinin düşmanları üstüne cesaretle gitmesi ile kendi gücünü kanıtlayacağının işaretçisi olan rüya, itibarını geri almaya, hak ettiğini geri almaya da işaret eder. Düşmanıyla çatışmaya giren kişinin yaşı genç ise,  gelecekte başaracağı büyük başarılara ve işlere, yapacağı işlerle tanıdığı insanların saygı ve sevgisini kazanacağına rivayet eder.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Siyah Kar Yağdığını Görmek

Rüyada Siyah Kar Yağdığını Görmek Rüyada siyah kar yağdığını görmek, yaşanacak felakete, uğraşılacak sıkıntılara, kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.