31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Şelale Görmek

Tanım: şelale : Akarsu yatağının, dike yakın bir şekilde aniden düştüğü, suların yüksekten dökülerek aktığı kısmı

Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek,  rüyayı görenin gönlünün güzelliğine, yardım etmeyi seven, hayal dünyasının geniş, kısmetli bol ve uğurlu bir insan olduğuna işaret eder. Rüyada şelale gören insanın  gittiği ve geçtiği her yere bolluk getiren kişi olduğuna,kalben, fikren, maddi ve manevi yönden zengin olduğuna, rüyayı gören kişinin adil bir yönetici olma becerisine sahip, işinde başarılı, gelecekte, iyi bir iş yerinde başarılarıyla dikkatleri üstüne toplayacağına, işaret eder. Şelaleyi rüyasında gören kişinin, sağlık sorunlarından uzak, mutlu, iyi bir hayatı olacağına tabir edilir.

Rüyada Şelalede Yüzmek

Rüyada şelalede yüzdüğünü gören insanın, yaşadığı imkansız bir aşkın etkisinden kurtulacağına, hayatına yeni birinin girmesine, kafasındaki çözümü imkansız diye düşündüğü sorunların çözüme ulaşacağına, yaşadığı zor günlerin sıkıntılarından kurtulması ve manevi huzura kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Şelaleye Bakmak

Rüyada Şelaleye Bakmak, rüya sahibinin başladığı bir işte uzun zamanda gerçekleşeceği bir işi olacağına, kişinin çalışmalarının karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada Şelaleye Atlamak

Rüya şelaleye atlamak, rüyayı gören kişi için yaşadığı maddi, manevi içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan, daha rahat, refah ve bolluk yaşayacağı dönemin başladığına, tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Şeytan Dövmek Görmek

Rüyada Şeytan Dövmek Görmek Rüyada Şeytan Dövmek Görmek : Rüyada şeytanı dövdüğünü gören kişi, başına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.