31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / K Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Saca Kına Yaktığını Görmek

Rüyada Saca Kına Yaktığını Görmek

Tanım: Kına : Elleri ve saçı boyamakta kullanılan,Kına ağacının kuru yapraklarının dövülmesiyle elde edilen toz.

Rüyada Saça Kına Yakmak

Rüyada saça kına yaktığını görmek:  rüya sahibinin büyük çabalarla hak ettiği büyük bir rızka,  birçok sorunun üstesinden gelerek kavuşacağım mutluluğa,  yakın birinin desteğiyle hedeflediği makama kendisine maddi olarak yük olan birinden kurtulmaya,  bir yakınından yardım alarak hedeflediği güce, rüya sahibine manevi olarak yük olan insanlardan ayrılacağına yorumlanır. Kişinin umutları tükenmişken hayal etti helal paraya,  şayet hasta ise hastalığına Derman bulacağına sıkıntı ve dertlerinden kısa sürede kurtulacağına yorumlanır.  Rüya sahibi kişinin yaşantısının huzurlu olacağına,  çalışmaları sonucu iyi bir yere geleceğine iş hayatında önemli teklifler alacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kına Yakmak

Rüyada kına yakmak: bazı Rüya yorumcuları tarafından Rüya sahibi için önemli bir sıkıntı yaşadığını bu sıkıntıyı kafasında büyüklüğüne huzurunun ve mutluluğunun bozulacağına işaret eder demişlerdir.

Rüyada Kına Yakıldığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında kına yakıldığını görmüşse,  Ticaret hayatında başarılı olacağına,  sevinçli haberler alacağına,  rızkının artacağına, kazancının bollaşacağı-na,  çok büyük bir Servet’e kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Kendi Saçına Kına Yakmak

Rüyada kendi saçına kına yakmak; Rüya sahibi için, yaşantısında hayırlı güzel olaylar yaşayacağına kişinin büyük mutluluk ve huzur yakalayacağına yorumlanır.

Rüyada Erkeğe Kına Yakmak

Rüyada erkeğe kına yakmak; rüya sahibi için başladığı işte Büyük başarılar elde edeceğine,  çevresi tarafından tanınan sevilen biri olacağına yorumlanır. Fakat bazı rüya tabircileri Bu rüyayı aksi şekilde yorumlamıştır rüya sahibinin bir utanç yaşayacağını, toplum tarafından dışlanacağını iş hayatında zor günler geçireceğine tabir etmişler.

Rüyada Ele Kına Yakmak

Rüyada ele kına yakmak; rüya sahibi için: gösterişli, lüks yaşayan, görüntüsüne ve bakımına çok düşkün, tüm dikkatleri üstünde toplamayı seven, kendi güzelliği ve bakımıyla gurur duyan kendini beğenmişlikle yorumlanır.

Rüyada Ayaklarına Kına Yakmak

Rüyada ayaklara kına yakmak; oldukça büyük mal varlığına ve büyük bir miras alacağına ya da  ortak olduğu bir maldan hisse almasına yorumlanır.

Rüyada Başka Birine Kına Yakmak

Başka birine kına yaktığını gören, İhtiyaç sahibi olan birine yardım edeceğine bu yardımın zekattan olarak vereceğine yorumlanır. Başka bir yoruma göre yakın zamanda başkasına ait bir sıkıntıya aracı olarak dahil olacağına bu sebeple sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Saç Kınası Satmak

Rüyada Saç Kınası Satmak; rüyasında saç kınası sattığını gören, yaptığı iyilikler karşılığını alacağına, mutluluk ve güzel habere yorumlanır.

Rüyada Kap İçerisinde Kına Görmek

Rüyada bir kap içerisinde kına görmek; Gelecekte yaşayacağı mutluluğa, bol rızka, sevindirici haberler almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Saçına Kına Yaktığını Görmek

Rüyada başkasının saçına kına yakmak; rüya sahibi için mertebe ve makamının yükseleceğine kazancının artacağına, malının artacağına, kişi kendi çabaları ve çalışmalarının karşılığında yükseleceği makama, yorumlanmaktadır

Rüyada Kendi Saçına Kına Yakmak İçin Başka Bir Yere Gittiğini Görmek

Rüyada saçına kına yakmak için başka bir yere gitmişse rüya sahibi başka bir yerden, işten veya miras olarak alacağı pay ile büyük bir maddi servete kavuşacağına yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

7 Yorum

  1. Merhaba rüyamda mülakata girecektim hazirlanmistim saçıma kına yakmış oluyorum arkadaşlarım cok beğeniyor ve renginin cok güzel olduğunu söylüyorlar yorumu nedir acaba

    • Sevgi hanım herhangi bir işte çalışıyorsanız yada elinizde bir mesleğiniz varsa, veya ev hanımı iseniz onunla alakalı başarınıza ve bu başarınız takdir göreceğine işarettir.

  2. merhaba rüyamda yetim bir çocukla ilgilendigimi gördüm eve geldigimde ise başımdaki şalı açıp baktığımda saçımda kınalar gördüm kina yakılmış ama benim haberim yok nasıl olur diye şaşkınlık icerisindeyim

    • Sevgili Gonca yardımınıza muhtaç birine yapacağınız yardıma uzun zmandır yolunda gitmeyen işlerinizin veya hayatınızı tüm çabalarınıza ragmen bozan bir sorunun üstesinden gelmenize işarettirtir.

  3. Rüyamda rengarenk çuval içinde hazır edilmiş kinalardan en güzel al kırmızı kınayı saçlarıma kendim sürüyorum. Kolay sürüyorum, kınaya dokunduğum an giriyor rengi. Teşekkür ederim yorumunuz adına şimdiden.

    • Sevgili Toprak, karşınıza çıkacak bir kaç fırsatın olacağına, sizin bu fırsatlardan en iyisini seçerek isabetli kararınızla büyük bir rahatlamaya kavuşacağınıza işarettir.

  4. mrb rüyamda kendi saçlarıma kına yakıyordum parmaklarımdada kına vardı. acaba anlamı nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.