31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Orman Görmek

Tanım: orman : Ağaçlarla kaplı büyük alan.

Rüyada Orman Görmek

Rüyada orman görmek, kişinin meslek, iş hayatında başarılı olmasına, ilerlemesine ve ehli bir ticaretçi olmasına delalet eder. Rüyada ağaçların çiçekler açtığı ve kuşların öttüğü, huzurlu bir orman görmek, kişinin kısmetine yorumlanır. Ağaçların ve otlarının kuruduğu, insanın girmediği, soluk, izbe, kötü bir orman görmek, rüya sahibinin gelirinin azalacağına sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada orman ile ilgili yorumlar daha farklı şekilde de yapılır. Rüyada orman görmenin bir yorumu da toplum için,varlıklı, arkasında desteği güçlü olan, maddi gücü oldukça fazla olan bir insanın varlığına yorumlanır. Rüya sahibinin böyle bir insanla  kendisi için hayırlı gelecek düşüneceğine, güzel gelecek bağlamında bir girişimde bulunacağına  yorumlanır. Maddi durumu iyi olan bir rüyasında orman görürse, küçük düşeceği bir şey yapacak olmasına, yoksul, gariban  biri rüyasında orman görürse, rızkının artacağı, geçim darlığından kurtulacaktır.

Rüyada Ormanda Gezmek

Rüyada ormanda gezdiğin görmek, kendisi için iyi olmayacak  kötü olaylara, kurduğu düzenin bozulacağı, yaşayacağı üzücü ve kötü olaylar yaşayacak manasında rivayet edilir.

Rüyada Orman İçinde Patika Yol Görmek

Rüyada bir orman ve içinde de bir patika yol olduğunu görmek, kişinin hayatındaki kötü gidişatın ve çıkmazlarının, çözüm bulacağına, sıkıntıların ve hayatındaki karmaşalarına çözüm bularak rahatlaması manasına gelir.

Rüyada Ormanda Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kesmek, kişi rüyasında ormanda ağaç kestiğini görmesi, gerçek hayatında olacak güzelliklerin habercisidir, insanın, hedefleri, idealleri, hayallerinin gerçekleştirmek yolunda kendisine engel teşkil edecek herşeyden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Orman Yangını Görmek

Rüyada orman yangını görmek,  yokluk, darlık ve geçim sıkıntısı çekmeye, parasız yoksul günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ormanda Kaybolmak

Rüyada ormanda kaybolduğunu gören rüya sahibinin, iş hayatında yaşayacağı nahoş olaylara ve sıkıntıya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.