31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Ördek Görmek

Tanım: ördek : Perdeayaklılardan, yassı gagalı, paytak yürüyüşlü, yabanıl ve evcil türleri bulunan, eti ve yumurtası yenen bir su kuşu.

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek gören kişinin istikbalinin parlak, şansının açık olduğuna işarettir. Rüyada Örek görmek, kısmetin hayırlı olanına, şansın açıklığına, rızıkın günden güne artacağına, rüya sahibinin karşısına çıkacak; doğru, namuslu, aile terbiyesi almış, görgülü bir eş adayına işaret eder. Kişi rüyasında ördeğin kümesten kaçtığını görmüş ise; aile içinde yaşanacak huzursuzluk, ilişkide bozulma, can sıkıcı istenmeyen kavgaların olacağına tabir edilir. Rüyada bir ördek yakaladığını görmek, insanın karşısına çıkan büyük bir fırsata ve o fırsatın elden kaçırılacağına yorumlanır.

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avladığını gören kişinin, malından ve birikimlerinden edeceği zararlara ve kayıplara işarettir, hayır yorumlanmaz.

Rüyada Ördek Kesmek

Rüyada ördek kesmek; rüya sahibi insan için; yaşantısını rahat, huzurlu geçireceğine, maddi olarak bir sıkıntı yaşamayacak, yarın kaygısından uzak yaşayacağına tabir edilir, Bu rüya aynı zamanda, kıymet bilen, hertürlü cefaya katlanan, geçim ehli bir eş olarak yorumlanır.

Rüyada Ördek Yemek

Rüyada ördek yemek, helal yoldan kazanılan paraya, hayırını göreceği mallara yorumlanır. Rüyada ördek eti yemek, alın teri ile kazanılan helal mala, gelire yorumlanır.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek

Rüyada ördek yumurtası gören, sanat sahibi olan birine işaret ederken, hayırlı evlat sahip olmaya yorumlanır. Rüyada ördek yumurtası görmek, lafı sözü seven dedikoducu birine veya asılsız laflara yorumlanır, ördek yumurtası yalnızca güzel, iyi şeylere tabir edilmez.

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada sahibinin yakınındaki genç erkeklere ve gen kızlara yorumlanır. Rüyada ördek gören kişinin, çevresi geniş ve çevre tarafından rol model alan bir kişi olduğuna rivayet eder.rüya sahibinin etrafındaki genç oğlanlara ve kızlara işaret eder.

Rüyada Ördek Vurmak Avlamak

Rüyada ördek vurduğunu veya avladığını gören kişi, ticaretle uğraşıyorsa, büyük bir kriz yaşayacağına, çalıştığı bir iş varsa ondan istifa edeceğine, zor günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Beyaz Ördek Görmek

Rüyada beyaz ördek görmek, kendinden emin, konuşması düzgün, girdiği toplumda yer edine bilen, güzel, çekici, narin bir eşe işaret eder.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Ölü Taşıdığını Görmek

Rüyada Ölü Taşıdığını Görmek Rüyada Ölüyü Taşımak; devlet kapısında hizmet vereceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.