31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Ölü Görmek

Tanım: Ölü : (canlı için) yaşamı sona ermiş, artık yaşamıyor olan.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, rüyayı gören kişinin veya sevdiği birinin geleceğine yorumlanır. Ölüden diri haber almaya işarettir. Rüyada ölü görmek hayırlı haber almanın işaretçisidir.

Rüyada Ölüp Dirildiğini Görmek

Rüyada ölüp dirilmek; kişinin isteklerine kavuşmasına, arzuladığı bir şeye, birine kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada ölü birine bir şey verdiğini Görmek, kişinin yapacağı yardımlara ve toplayacağı hayır dualarının işaretçisidir.

Rüyada Ölüden Birşey Aldığını Görmek

İnsan ruyasında ölü birinden birşey aldığını görmüşse, eline geçecek bol paraya, kazaça ve yaşayacağı bolluğa tabir edilir.

Rüyada Ölü Kadının Doğurduğunu Görmek

Rüyasında ölmüş bir kadının doğurduğunu gören kişinin uzun zamandır görüp haber alamadığı bir yakının, akrabası, dostundan haber almasına işaret eder.

Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Görmek

Rüyada yaşayan birini ölmüş gören kişi için, Tövbe etmeye, kazanılacak şana, şöhrete, mevkiindeki yükselişe bazende kişi için evliliğe, çekile fakir günlerin akabinde gelecek zenginlige, hakyolunda doğrulukdan ayrılmadan yaşayacağı sağlıklı uzun ömüre, yaşadığı herhangi bir sağlık sorunu varsa, şifasını bulmaya, rüyayı gören kişinin yaşarken öldüğününü gördüğü kişinin ömrünün uzamasına, derdine deva bulunucağına, yaşadığı zorgünleri geride bırakıp huzur içinde yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek

Rüyada gerçek yaşamında yaşayan anneyi ölmüş görmek, annenin sağlığı ve yaşamı için alınacak güzel haberlere, sağlıklı uzun ömüre, yaşadığı üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmasına, annenin evlatlarından alacağı hayırlı haberlere işarettir.

Rüyada Babanın Öldüğünü Görmek

Rüyada yaşayan babanın öldüğünü gören kişi, yaptığı bir işiten kaynaklanan büyük pişmanlık ve kişinin bozulacak maddi durumuna veya rüya sahibinin yanında olan büyük bir gücün kişiye karşı güveninin sarsılmasına, attığı yanlış adımlardan kaynaklı kayıplara, kişinin maddi kayıplarına, düştüğü dardan dolayı pisikolojisinin bozulmasına, sağlığında sorun ve sıkıntıların baş göstermesine, yakın birinindin ölüm haberi ile hepten sarsılmasına, çabalarının karşılığında varmak istediği makama uzun zaman kavuşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Kardeşini Ölü Görmek

Rüyada kardeşinin öldüğünü gören kimse, kardeşi için çıkılacak uzun yolculuğa, kardeşi bekarsa, doğru bir evlilik yapmasına, evli kardeş için, hayırlı bir evlat sahibi olmasına, evliliğinde yaşanan sıkıntılar varsa feraha kavuşup huzur edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kocasının Öldüğünü Görmek

Rüyada kocasının öldüğünü gören erkek ise; evli ise hayırlı bir evlada, yaşadığı sıkıntıların son bulmasına, bozulan işlerinde düzelmeye, sevdiği biriyle hasret gidereceğine, şayet rüyayı gören kişi kadınsa; eşiyle arasında olan sıkıntıların son bulmasına, çektiği geçim sıkıntılarının azalmasına, alacağı güzel bir haberle, rahatlamasına tabir edilir.

Rüyada Yaşayan Akrabayı Ölmüş Görmek

Kişinin rüyasında yaşayan yakın bir akrabasını ölmüş olarak görmesi, uzakta olan bir yakınının ziyaretine ve uzun süreli misafirliğine, gelen bu akrabanın bereketle geleceğin, kişinin bozuk olan sağlıgının, bulunan şifaya, maddi ve manevi sıkıntıların son bulmasına rahat yaşama işarettir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Ölü Taşıdığını Görmek

Rüyada Ölü Taşıdığını Görmek Rüyada Ölüyü Taşımak; devlet kapısında hizmet vereceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.