31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / N Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Tanım: nar ağacı : Sulak arazide yetişen, ılıman araziyi seven bir güz meyvesidir

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek, Güzel huylu, imanı güçlü yüksek bir makamdaki yöneticiye yorumlanır. eli bol, adaletli çevresindekileri de düşünen ve yardım eden, bencilliği olmayan, yardımlarını çevresinden esirgemeyen gözü gönü tok güzel ahlaklı Allah yoluna hayırlı işleri yapan, yaptığı yardımların ibadet olduğunu bilen temiz bir insana olarak tabir edilir. Aynı zamanda rüyada nar gören kişinin zengin olacağına işaret eder.

Rüyada Ağaçtan Nar Toplamak

Rüyayı gören kişi yaşantısında köklü değişiklikler yapacağına, rüya sahibinin çevresini yenilemek ve yeni insanlarla yeni bir başlangıç yapacağına, mekan değişikli yaparak sıkıldığı çevreden uzaklaşacağına yorumlanır.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüya sahibi rüyasında nar suyu içmişse hayra yorumlanmaz, kişinin istemediği bir kavgaya karışacağına, yanlış lan bir gidişe dur diyen ruha sahibinin bir kargaşa, kavga ortamına sebep olacağına ve huzursuz bir ortam oluşacağına işaret eder.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yemek iki türlü tabir edilir. Tatlı, sulu ve kırmızı nar yemek iyi kimselerle karşılaşmaya ve dost olmaya, ekşi ve bozuk nar yemek de kötü kişilerle karşılaşıp onları dost sanarak onlarla arkadaşlık kurmaya delalet eder.

Rüyada Nar Ayıklamak

Kişi rüyasında nar temizlediğini görmüşse, Rüya sahibinin çok büyük bir şans elde edeceğine yorumlanmaktadır ama rüya sahibini vereceği karalar ve karşısına çıkan bu fırsatı değerlendirmesini iyi bilmeli rüyanın yorumu tamamen kişinin sosyal yaşantısıyla alakalı olup günü birlik olaylarla karıştırmamalı, karşısına çıkan büyük şansı kaçırmamalıdır. Rüyada nar temizlemek rüya sahibinin başarısına ve zenginliğine, hayrına yorumlanır.

Rüyada Nar Satın Almak

Rüyada nar satın aldığını gören, rüya sahibi yakınlarıyla ve akrabaları ile bir konuda fikir birliği yaparak ortaklaşa bir iş yapacaklarına yorumlanır.Rüya sahibi ve yakınları veya ailesi ile birlikte uzak bir yere seyahat edileceğine işaret eder.

Rüyada Nar Toplamak

Rüya sahibi için olgun narları rüyasında toplaması, sağlık, mutluluk, bolluk ve neşeli günlere yorumlanır.

Rüyada Olmamış Nar

Rüya Sahibi için: henüz olgunlaşmamış ve küçük nar toplamak gözyaşı, dert, sıkıntı, üzüntülü günler olarak yorumlanır.

Rüyada Mevsimsiz Nar toplamak

Rüyasında mevsiminden önce, vakitsiz nar toplamak hayra yorumlanmaz. Yokluk, kıtlık, bela nusubetle yorumlanmaktadır.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüya sahibi için büyük bir üzüntü, keder ile yorumlanır. Ekşi narı bir başkasına veriyorsa verdiği kişi rüya sahibin kederine ortak olacağına işaret eder.

Rüyada Tatlı Nar Yemek

Rüyayı gören kişi için evliyse, bir çocuğa, bekarsa varlıklı biri ile evleneceğine, sorunsuz, maddi sıkıntılardan uzak mutlu bir yuva kuracağının işaretidir.

Rüyada Nar Ağacına Çıkmak

Rüya sahibi içinaldığı yanlış karalarının arkasından eline geçecek az kazancın artacağına, kötü, düzen baz biriyle sıkıntılı günler yaşayacağına, yaşadığı zor sıkıntılı günlerin arkasından elde ettiği mal varlığına rahata, huzura zorda olsa kavuşacağına yorumlanır.

Nar ağacına çıkmak: Rüya sahibi ise: yakın bir zaman da alacağı mutlu bir habere, çektiği sıkıntılı günlerin arkasından refah ve huzura kavuşacağına. Başka birinin nar ağacına çıkıp oturduğunu görmüşse: bir yakınının mutluluğuna ortak olacağına sevineceğine yorumlanır.

Yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı yorum köşesinde yollaya bilirsiniz en kısa sürede rüya yorumunuzu okuya bilirsiniz.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Nas Suresini Okudugunu Görmek

Rüyada Nas Suresini Okuduğunu Görmek Rüyada Nas suresini okumak, Allah katında hayırlı kul olmak için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.