31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / M Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Muz Ağacı Kestiğini Görmek

Rüyada Muz Ağacı Kestiğini Görmek

Tanım: Muz ağacı : otsu ve zor meyve veren nankör bir bitkidir.

Rüyada Muz Ağacı Kestiğini Görmek

Rüyada Muz Ağacı Kestiğini Görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan haberdar olmasına ve bu sıkıntılardan kurtulmak için önlem almasına yorumlanır. Rüyada muz ağacı kesmek kimi zamanda; kişinin hayatındaki rutin akışın bozulmasına tabir edilir.

Rüyada Muz Ağacı Dikmek

Rüyada muz ağacı dikmek, rüya sahibinin, gerçek yaşamda yakınları tarafından aldatılmasına ve ummadığı kişilerin kendisine yalan konuşmalarına, aldatmalarına şahit olacağına, bu yalan ve yanlışlar sonucunda büyük maddi manevi kayıplar yaşamasına, kişinin yaşantısında bu insanlarla büyük kavgalar ve kırgınlıklar yaşayacağına rivayet eder.Bu rüyayı gören kişilerin  başkalarının işlerine karışmasına ancak kendi yaşantısının eleştirisini yapmaktan uzak olmasına işrettir.

Rüyada Muz Ağacı Görmek

Rüyada muz ağacı görmek, rüya sahibinin yanlış arkadaşlar edinmesi ve bu arkadaşların kişinin arkasından çevireceği gizli işler ve yalanları sonucunda zor günler yaşamasına işaret eder. Muz ağacı görmek, temiz kalpli iyi niyetli olan rüya sahibinin çevresinde gözü açık çıkarcı insanların bulunması, bu insanların rüya sahibine iş hayatında engeller çıkarmasına işarettir.

Rüyada Evinin Bahçesinde Muz Ağacı Görmek

Evinin bahçesinde muz ağacı görmek, bu rüyayı gören insanın, evindeki eşi veya çocuklarının kişiye söyledikleri yalanları anlaması ve aile yaşantısında büyük sıkıntılar, huzursuzluklar yaşanmasının işaretçisidir.

Rüyada Muz Görmek

Rüyada muz görmek, iyi huylu, güzel kadına, mal edinmeye, iyi huylu ve yakışıklı adama, ülfet, hayra, dinde salaha, rızk ve menfaate, hoş muhabbete, delalet eder.
Rüyada muz, gizlenen mala veya yeni doğacak çocuğa, yokluk, darlık, sıkıntı çeken kişinin feraha kavuşmasına rivayet eder.

Rüyada Muz Yemek

Rüyada Muz Yediğini Görmek, çevresinden olup biteni iyi tahlil eden rüya sahibi, aile ve çevresi ile kurduğu, güzel düzeni koruması, düzenli yaşantısını bozacak kişi ve işlerden uzak duracağı, ailesi içinde yapılan yanlışları, usulüne göre kalp kırmadan eleştiri ve konuşmalarını yapıp, ailesini bir arada tutmasına tabir edilir. Çalışma hayatında kişin gözlemleri sonucunda, arkadaşlarına gerektiği gibi davranması ve işini tehlikeye sokmayacağının işaretçisidir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Morga Girdiğini Görmek

Rüyada Morga Girdiğini Görmek Rüyada Morga Girdiğini Görmek, rüyayı gören kişi, hayatta iş ve maneviyatında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.