31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Lamba Görmek

Tanım: lamba : Karanlık alanı aydınlatmaya yarayan elektriksel yada yakıtsal aydınlatıcı.

Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek, rüyayı gören kişinin yaşam çizgisini simgesidir. Kişinin hayatı renkli, hayat çizgisi de uzundur. Rüyasında lamba gören insan hayatta kısmeti çok ve hep şanslı olacak, sonunu bilmediği atılımlar yapmayacak, garantici yapısıyla tehlikelerden uzakta, huzur ve  daima güven içinde olacağına yorumlanır. Kişilerin Rüyada gördükleri lamba, en çok hayra yorulan rüyalar arasındadır. Örnek olarak hayatta ümidini kaybettiği,  iş veya haber almaktan ümidi kesildiği bir kişiden  güzel haberler alınmasına yorumlanır. Yaşadığı kötü günleri geçmişinde bırakıp gelecek yaşantısında kötü bir şeyler yazamamasına işarettir.

Rüyada Lamba Söndürdüğünü Görmek

Rüyada Lamba Söndürdüğünü Gören kişi, Yaptığı bütün işlerin dışında yeni bir başlangıç yaparak bütün birikimini ortaya koyarak yeni işe başlamasına yorumlanır, Başlayacağı işte ehil insanlarla çalışmaya, bilen doğru insanlardan hizmet satıl alacağına tabir edilir.

Rüyada Lamba Yaktığını Görmek

Rüyada Lamba Yaktığını Görmek, kişinin göreceği zevkli ama kısa olan günlerine işarettir, esenlik, güzellik ve hoşluk bulmaya, yaşayacağı güzelliklere başka birilerini de katarak onlarla paylaşacağına delalet eder.

Rüyada Lamba Kapattığını Görmek

Rüyada Lamba Kapattığını Gören kişi, Bütün birikimini yani kurmak istediği büyük bir iş için kullanacağına, kuracağı yeni işten önemli bir kazanım edeceğine işarettir, Aynı zamanda bu rüyayı yeni bir başlangıca veya bütün hayat birikimini transfer edeceği manevi veya maddi bir başlangıç için kullanacağına tabir edilir.

Rüyada Lamba Aldığını Görmek

Rüyasında lamba aldığını gören rüya sahibi için, dostlarıyla yaşayacağı fikir ayrılıklarına, düşülen bu  fikir uyuşmazlıklarıyla uzun bir süre uğraşılacağına, dostlar arasındaki olumsuzlukların uzun süreli olmayacağı ve kısa bir sürede ortak noktada buluşarak anlaşmazsızlıkların kendilinden çözüleceğine tabir edilir.

Rüyada Lamba Taktığını Görmek

Rüyasında lamba takmak, gören için, hayatındaki güzel gelişmelere, yaşayacağı sevince ve  mutluluğa, bu güzellikleri başak bir yakınının, sevdiği bir insanın desteğiyle kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Bozulan Lamba Görmek

Rüyada Bozulan Lamba Görmek, Gören kişinin yapısı, duyguları, yaşantısına yorumlanır. Yaşam tarzı ile tepkiler alması, düzensiz yaşaması için çevresinden gelen tepkileri dikkate almadan, bildiği gibi yaşamasına ve bu düzensiz yaşam tarzından doğacak kötülüklere işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.