31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / K Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Kovalanmak Görmek

Rüyada Kovalanmak Görmek

Tanım: kovalanmak : Eylem, birinin yakalamak, yetişmek veya dövmek için arkasından koşma eylemi.

Rüyada Kovalanmak Görmek

Rüyada Kovalanmak

Rüyada kovalandığını göre kişi için bu rüya iç dünyasında yaşadığı, başkalarına anlatamadığı gizli duyguları olduğunu şeklinde yorumlanır. Rüyasında kovalandığını gören kişi insanlara kolay kolay güvenmeyen, her olayın arkasında başka bir amaç olduğunu düşünen, şüpheci , septik bir insandır. “ Öküz altında buzağı aramak” deyimi rüyalarında sürekli kovalandığını gören kişiler için kullanılabilir. Bu kişilerin şüpheleri çoğu zaman yersizdir fakat bu durum onları sinirli ve memnuniyetsiz bir insan yapar.

Rüyada kovalandığını görmek aynı zamanda rüyayı görenin etrafında onu huzursuz eden, güvensizlik veren fakat buna rağmen hayatından çıkaramadığı kişiler olduğu şeklinde de tabir edilir. Rüya sahibi etrafındaki kötü niyetli olduğunu düşündüğü insanlar yüzünden her an şüphe içince yaşamaktan dolayı içsel huzurunu kaybetmiş ve bu da rüyalarına kovalanmak şeklinde yansımış olabilir.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüyasında köpek tarafından kovalandığını gören kişinin rüyası; çevresinde ona haset besleyen, kıskanan, onu çekemeyen kişilerin olduğu çeklinde yorumlanacağı gibi kişinin iş hayatında onun sendelemesini bekleyen, hata yapması ve başarısız olması için fırsat kollayan rakiplerinin olduğuna da işaret eder.

Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüyasında bıçakla kovalandığını gören kişinin düşmanları olduğunu tabir edilir. Bu kötü niyetli kişiler rüya sahibinin açığını yakalayıp ona zarar vermek için birlik olmuş olabileceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Silahla Kovalanmak

Rüyasında silahla kovalanmak tıpkı bıçak ile kovalandığını görmekte olduğu gibi rüya sahibinin etrafındaki gizli düşmanlara , kötü niyetli rakipler olduğuna işaret eder.  Rüyasında silahla kovalandığını gören kişi üzerinde etrafındaki kötü niyetli insanların nazarı olabilir. Rüya sahinin nazara karşı önlemler alması tavsiye edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.