31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / K Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Koşmak Görmek

Rüyada Koşmak Görmek

Tanım: koşmak : Hızlı hızlı yürüme eylemi.

Rüyada Koşmak Görmek

Rüyada Koşmak; Rüya sahibinin sağlığıyla ilgili işleri göz ardı etmemesi gerektiğine, bu doğrultuda rüya sahibinin sağlığının hafif bir şekilde bozulacağına işarettir. Rüyada koşmak yaptığınız işe kendinizi çok fazla kaptırıp kendinize dikkat etmediğinize ve zaman ayırmadığınıza işarettir. Bir başka görüşe göre rüyada koşmak yapmak isteyip de yapılamayan kişisel veya genel işlere fazla derecede aklın takılması, yakında taşınılacağına yada iş değiştirileceğine yorulur. Varlıklı olmaya, zenginliğe, bolluğa yorulduğu gibi sağlık konusunda yinede bir adım geride olmaya delalettir.

Rüyada Koşarken Düşmek

Rüya sahibinin aşırı derecede çalışması nedeniyle kendi sağlığını hiçe saydığı ve kendine dikkat etmediği manası taşımaktadır. Rüyada koşarken düşmek, amaca ulaşmaya gayret edilen şeyin problemli ve zahmetli olacağına, evlilik hazırlığı yapanların problemli bir dönemden geçeceğine, ticaret ile uğraşanın bir işinde istemediği durumlarla karşılacağına delalet eder.

Rüyada Kumsalda Koşmak

Rüya sahibinin hayatının zorlu geçeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, manevi olarak geçici bir süre çöküş yaşayacağına, ailesiyle olan ilişkilerinde bir takım problemler yaşayacağına delalettir.

Rüyada Karda Koşmak

Rüya sahibinin zorlu geçecek hayat durumlarının sona ermesine, aile büyükleriyle bir takım tatsızlığa, gariban ve yoksul bir kimseye yardım etmeye bu doğrultuda bolluk içine girilmesine, alınacak bir haber neticesinde sevince, aileye yeni bir bireyin katılmasına yorulur.

Rüyada Yeşillikte Koşmak

Rüya sahibinin işlerinin kolaylaşmasına, tüm zararlı ve kötü alışkanlıklardan kurtulmaya, hem aile hemde iş hayatında her bir işin düzene girmesine, edilen duaların kabulüne, bolluk ve berekete delalettir.

Rüyada Koşmak Ama Yetişememek

Rüya sahibinin arzuladığı ve çok istediği şeylerin hemen gerçekleşmemesine, ettiği duaların kabulünde gecikme olacağına, ticaret ile uğraşan biri ise yüklü mal almaya ama kendisinin bu mala tatmin olmayacağına, bekar biri ise umudunun kesildiği vakitte hayırlı mürvet edeceğine delalettir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

1 Yorum

  1. Ruyami aydinlattiginiz icin cok tesekkur ederim ruya yorumlarinizin devamini dilerim umarim daha cok ruya yorumlari paylasiminda bulunursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.