31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / K Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Köpek Hırlaması Görmek

Rüyada Köpek Hırlaması Görmek

Tanım: köpek hırlaması : Köpeğin saldırı anında çıkardığı korkutucu sese denir.

Rüyada Köpek Hırlaması Görmek

Rüyada köpeğin kişiye hırladığını ama ısırmadığını veya saldırmadığını gören kişinin kötülük yapmaya güç yetiremeyen, sıska ama güçlü bir düşmanı vardır. Köpeğin hırlaması, hakkınızda çıkacak vesveseleri, duyacağınız kötü sözleri ve gereksiz konuşmaları gösterir. Rüyasında köpeğin hem saldırdığını hem de hırladığını gören kişiler, çok güçlü bir düşmanla karşılaşmak ve onunla savaşmak zorunda kalır. Köpeğin dişini göstermesi ise yakında bir düşmanınız olacağına ve yaşayacağınız kötü bir olay sonucu düşman kazanacağınıza işaret etmektedir.

Yanınızda bulunup zarar vermeyen köpek, kötülük yapmaya fırsat bulamayan hileci ve işe iki yüzlü bir adamdır. Böyle bir rüya, etrafınızda dolanan ve sizin zaafınızı arayan veya olup olmadık dedikodularla sizin hakkınızda fitne çıkararak, özellikle idarecilerinize sizi çekiştiren dedikoducu birine delalettir.

Rüyada Köpek Kovaladığını Görmek

Rüyada köpek kovaladığını görmek, kötü niyetli insanların şerrinden emin olmaya, güçlü ve zeki kimseye, rüya sahibinin tüm düşmanlarından kurtulacağına delalet gösterir. Rüyada köpek kovalayan kişi, kötü alışkanlıklarını terk ederek doğru yola ulaşır. Bu rüya esenliğe ermeyi, günahlardan arınmayı ve hataları için tövbe etmeyi, sıkıntıdan kurtulmayı gösterir. Rüyada köpeği kovalayan kimse, güçlü bir düşmanını yener. Zayıf ve küçük köpek kovalamaksa güçsüz bir düşmanı yok etmeyi ve toplum dışına itmeyi göstermektedir. Rüyada köpeğin sizi kovalaması ise kötü niyetli kişilerin saldırısına maruz kalacağınıza; köpek tarafından yakalanmak ise düşmanlarınızın sizi alt edeceğine işaret eder.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.