31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / G Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Tanım: gül : Doğada bulunan güzel kokulu çeşitli renkleri olan bitki.

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada kırmızı gül görmek; kişinin alacağı büyük müjdeye, bu müjde ile hayatının çok güzel olacağına tabir edilir. Görülen en hayırlı rüyalardandır.  Rüyada görülen kırmızı gül, kişinin hedeflerine ulaşmak için sabırla çalışıp menziline ulaşacağına, işindeki özverili çalışmaları sonucunda istediğini elde edeceğine iş dünyasında büyük başarılar kazanmasına tabir edilir. Bu rüya aynızamanda hastalığından üzüntü duyduğu bir akrabasının sağlığına kavuşmasının haberini almasına ve sevincine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Gül Görmek

Rüyada beyaz gül görmek; hayırlı bir evlada, çok sevindiren müjdeye, saygı duyulan, sevilen bir kişiye rivayet eder. Çekilen maddi manevi sıkıntıların nihayete ermesine, yakınlarından aldığı büyük destege, ailesinde yaşanacak küslüklerin nihayete ereceğine, kişinin kendine vakit ayırıp kısa süreli eğlencelere katılmasına tabir edilir.

Rüyada Pembe Gül Görmek

Rüyada pembe gül görmek; rüya sahibinin duygusal olarak yaşadığı aşk hayatında yaşanacak üzücü olaylar ve kırılan kalbin ve karşı cinse karşı güvenini kaybetmesi, bu sebeple gönül ilişkilerini birtarafa bıraktığını düşündüğü zamanlarda karşısına çıkacak hayırlı bir kısmetin kendini tekrar evlilik düşündürmeye başlayacağına ve yapacağı güzel bir evlilige, evliliğinde yaşayacağı rüya gibi denecek günlere tabir edilir.

Rüyada Sarı Gül Görmek

Rüyada sarı gül görmek; doğru yoldan ayrılmayacak, adalettenden ve haktan yana kişiliğe, yapılacak hayırlı bir evlilik, hastalığa, alınacak kötü bir habere işaret eder. Rüyada sarı gül koklamak; özel hayatında karşılaşılacak zorluklara ele geçecek hayırsız bir mala yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada Güvercin Görmek Rüyada güvercin görmek; rüyada görülen güvercin iyiliğin, dostluğun, gelecek iyi haberlerin, güzelliklerin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.