31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / D Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Kırılan Diş Görmek

Rüyada Kırılan Diş Görmek

Tanım: Diş : Canlıların agız içinde bulunan besinleri çiğnenmesini sağlayan organ.

Rüyada Kırılan Diş Görmek

Rüyada diş kırılması, kötü bir haberin işaretçisidir. Rüyada kırılan diş bir akraba veya hısımdan alınacak kötü haber olarak tabir edilir. Diş kırıldığında duyulan acının boyutu kötü haber alınacak kişinin, rüya sahibindeki degeri ölçüsünde yorumlanır.  Bu nedenledirki rüyada dişinin kırıldığını görmek, kişinin alacağı kötü haber olarak yorumlanır.

Üst Dişlerinin Eline Düştüğünü Görmek

Rüya sahibi üst dişlerinin eline düştüğünü görmüş ise, eline geçecek para, kazanacağı rızık, bol kazanç, karlı yatırım, oalarak tabir edilir.

Rüyada Üst Dişlerinin Kucağına Düştüğünü Görmek

üst dişlerin kucağına düştüğünü görmek, hayırlı bir erkek evlat sahibi olacağına veya yakınlarından birinin çocuk sahibi olacağının işaretçisidir.

Rüyada Üst Dişlerinin Yere Düştüğünü Görmek

Rüya sahibi dişlerinin Yere düştüğünü görse, başına gelecek bela yada bir ölüm haberi almasına tabir edilir. Kişi başka rüyasında başka birinin üst dişlerinin yere düştüğünü görse, o kişinin başınada aynı şeylerinin geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Alt Dişlerinin Düştüğünü Görmek

Rüyada alt dişlerin düşmesi, kişinin yaşayacağı üzüntüler neticesinde büyük bir kaygı yaşayacağına ve keder içinde kalacağına tabir edilir.

Dişlerin Ağrımadan Düştüğünü Görmek

Dişleri ağrımadadığı halde tek tek dökülüp düştüğünü görmesi, kişinin bazı isteklerinin geri çevrilmesine tabir edilir, şayet dişleragrı bir şekilde yere düşmüş ise, hanesinden çıkacak çeşitli mallara tabir edilir.

Rüyada Dişlerin Düşmesi Görmek

İslami rüya yorumcusu Nablusi’ nin rüyada dişlerini düşmesi hakkındaki yorumu: Rüyasında bir kişinin dişlerinin düşmesi, akranlarından daha saglıklı ve uzun ömür yaşamasına veya çevresinden gelecek kötülükler olara yorumlamıştır.

Rüyada Dişlerinin Hepsinin Düştüğünü Görmek

Rüyada bütün dişlerinin düşmesi ve düşen dişlerin hepsini toplu olarak tutması, ailesindeki çoğalmaya, doğacak veya evlenecek kişilerin olmasına tabir edilir bu rüya aynı zamanda biten bir ömrün işaretçisidir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Demir Görmek

Rüyada Demir Görmek Rüyada demir görmek; kişinin sağlığına, zihin açıklığına,  cüssesi iri, güçlü kuvvetli kişilere, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.