31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / J Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Kırık Jilet Görmek

Rüyada Kırık Jilet Görmek

Tanım: Kırık Jilet : iki yanı ya da tek yanı keskin ince çelikten yapılmış tıraş bıçağı.

Rüyada Kırık Jilet Görmek

Rüyada kırık jilet görmek, kişinin karşısına çıkan sorunlarda aklındaki karışıklığa karar vermekde zorlanacağına, rüyada kırık jilet görmüşseniz, yaşadığınız karışıklıkları planlı bir şekilde sıralamanız ve notlar almanıza ve daha isabetli karşılaşmalarla neticeye ulaşmanıza, sorunlara daha radikal yaklaşmanıza tabir edilir.

Rüyada Jilet Görmek

Rüyada jilet görmek ise, uzun zaman ayırıp bir türlü sonuca ulaştıramadığınız konuların kısa süre içinde olumlu veya olumsuz bir sonuca ulaşacağına işarettir. Rüyada jilet görmek aynızamanda, uzun zaman süresince ikilemde kaldığınız bazı olaylarda karar vermenize tabir edilir. Örnek olarak beklediğiniz bir yükselme, terfi etme, gelen bir teklifi degerlendirmede yaşayacağınız ikilem, veya iki kişi arasındaki bir sorun hakkında yorum yapmak gibi konularda net kararlar net duyumlar almanıza tabir edilir.

Bazı tabirciler, bu rüyayı hayra yorumlamamaktadır. Rüya sahibinin kaygılarının artmasına, kaygılarından kaynaklı yaşayacağı sıkıntıya, basit bir sorunda dahi bocalamanıza, olayla alakalı ümitsilik yaşamanıza pes etmenize tabir edilir.

Rüyada Temiz Jilet Görmek

Rüya sahibi kişinin rüyasında temiz jilet görmesi, çalışma hayatınızdaki başarılarınız arkadaşlarınız tarafından kıskanılmasının işaret eder, aile yaşantısı ve özel yaşantınızda yaşayacağınız güzelliklere sizi mutlu edecek güzelliklerin işaretçisi olarak yorumlanır.

Rüyada Paslı Jilet Görmek

Rüyada paslı jilet görmek, yapılacak işleri basite algılanması sonucuda, basite alınan işlerin zoruluğu karşısında kişinin piskolojisinin bozulmasına, yaşanacak zorluklar ve ummadığı neticelerle karşılaşılacağına tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada jartiyer Görmek

Rüyada Jartiyer Görmek Rüyada jartiyer gören kişinin, yaşayacağı sıkıntıya tabir edilir. Rüya sahibi, ailesi, dostları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.