31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Kilit Görmek

Tanım: Kilit : Biryeri kapamaya yaraya ve muhafaza etmeye yarayan alet.

Rüyada Kilit Görmek

Rüyada kilit Görmek; kişinin tedbirli biri olduğuna malını, canını ve ailesini emniyete almasına, elde edeceği büyük güç, kudret, kuvvet sahibi olmasına, emanetleri korumakta güvenilen bir adama, kilit aynı zamanda hazirlik, delile tabir edilir.

Rüyada Kapıya Kilit Takdığını Görmek

Rüyasinda kapisıma bir kilit taktigini gören, malını güvenceye almış olabilecek bütün hırsılıklardan veya mal kaybından emin olacağına tabir edilir.

Rüyada Kapı Kilidi Açtığını Görmek

Rüyada bir kapinin kilidini açtigini görmek, bekar kişiler için hayırlı eş adayı çıkmasına, çalışanla için rızkın bollaşacağına, tutuklu veya hapis ise esaretin son bulmasına özgürlüğüne kavuşmasına, herhangi bir hastalığı varsa şifa bulacağına, herhangi bir borcu sıkıntısı varsa son bulmasına rivayet eder. Aynı zamanda bu rüya evliliğin son bulmasınada rivayet eder.

Rüyada Çekmece Kilitlediğini Görmek

Rüyada bir çekmeceyi kilitlediğini gören kişi için, kendini ilgilendiren bir konuda canını sıkacak olaylar karşısında büyük üzüntü duyacağına işaretçisidir.

Rüyada Çekmece Açtığını Görmek

Rüyada çekmece açtığını gören, uzun zamandır yaşanan kişisel sorunlarından duyduğu üzüntüler ve yaşadığı kötü günlerden kurtulacağına, üzüntülerinin son bulacağına rivayet eder.

Rüyada Büyük Asma Kilit Görmek

Rüyada bir asma kilidi görmek, kişinin ümitlerine tabir olunur, kilidi açmak için anahtar arayan kişi, devlet dairesinde bir memuriyete girmek için gireceği sınava işaretçisidir. Şayet asma kilidi açmak için anahtarı bulup kilidi açmışsa girdiği memuriyet sınavından olumlu netice alacağına tabir olunur.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.