31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Kibrit Görmek

Tanım: Kibrit : ateş yakmaya yarayan, ucunda sürtünme yoluyla kolayca tutuşan kimyasal bulunan küçük ahşap çöp.

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda yaptığı yanlışı görmesine, konu hakkında doğru bilgilere ulaşacağına tabir edilir. Beklenmedik anda karşısına çıkan fırsata, ummadığınız bir anda yaşamınızda önemli değişiklikler olacak demektir.

Rüyada Yanan Kibrit Görmek

Rüyasında yanan kibrit gören kişinin, güzel bir gelir kaynagına, edeceği kara, delikanlı bir erkege, yeni bir işe, rahatlamaya,

Rüyada yanan Kibrit gören bir bayansa, kısa zamanda gerçekleşecek mutlu bir evlilige işaret eder. Şayet rüyayı gören evli bir bayan ise, aile içindeki huzursuluğa, yapılacak bir tartışmaya tabir edilir. Erkekler için, birilerine uyup kavga çıkarmaya, kavgaya karışmaya tabir edilir.

Kibrit, çok gelir edinmeye işaretidir. Beklenmedik zamanda, hayatınızda olcak olumlu degişikliklere, , bir konuda, beklenti içinde olmak.

Rüyada Kutu Kibrit Görmek

Rüyada kutu kibrit görmek ise, alınacak güzel habere, kişinin bir konuda beklediği olumlu sonuçlanacak bir habere tabir edilir.

Rüyada Kibrit Yaktığını Görmek

Rüyada kibrit yaktığını göremek, kişnin dogruyu bulacağına, bir şey üstünden kendine saglayacağı menffaate veya bir konuda sevinç yaşamasına, fikren rahata kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Kibritle Ocak Yakmak

Rüyada kibritle ocak yakmak veya çalı çırpı tutuşturmak, rüyayı gören kişinin, yanlış bilinen bir konuda, gördüğü, bildiği doğruları insanlarla paylaşmasına, çevresini bilgilendireceğine, rüyada kibritle çalı çırpı tutuşturmak, bir konuda fikir öncüsü olmasına tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada Kaplumbağa Görmek Rüyada Kaplumbağa Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada kaplumbağa görmek, dinin yasakladıklarını yapmayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.