31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Kedi Görmek

Tanım: kedi : Kedigiller ailesinden, köpekdişleri çok güçlü, kasları kuvvetli, çok atik, yabanıl çeşitleride bulunan, evcil, küçük, memeli bir hayvan.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, evli iseniz uzun süredir beklediğiniz bebeği kucağınıza almanın vaktinin geldiği seklinde yorumlanabilir. Rüyada görülen kedi bebek anlamına gelebileceği gibi rüya sahibi kadın ise kocasıyla yaşayacağı huzursuzluk ve sıkıntılara, etrafında kötü niyetli insanlar olduğuna işarettir.

Rüyada görülen kedi, kişiye kurnazca yaklaşan ve onun kötülüğünü isteyen insanların varlığına delalet eder. Bu kötü niyetli kişilerin çoğunlukla yalancı, iki yüzlü , sinsi erkekler olduğu şeklinde yorumlar vardır. Çocuk sabini iseniz rüyanızda kedi görmek çocuğunuz üzerinde kurduğunuz baskıya, eğitim ve terbiye konusunda onu bunalttığınıza , sıktığınıza işaret ediyor olabilir.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek, güvenilmez bir dosta işaret eder, bu kişinin size yararı dokunacağı gibi büyük zararlarda verebilir. Rüyada görülen dişi kedi kötü niyetli bir kadını simgeler. Rüyanızdaki dişi kedi sokak kedisi değilde ev kedisi ise rüyanız sıkıntılarınızdan kurtulup ferahlayacağınız şeklinde yorumlanır fakat dişi sokak kedisi görmek; size düşmanlık besleyen kişiler tarafından sıkıntılı durumlara sokulacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, hırsızlık yapan birini yakalayıp altedeğinize yorumlandığı gibi bir başka  tabirde sıkıntılı durumlardan kurtulup feraha ereceğinize yorumlanır.

Rüyada Kedi İle Kavga Etmek

Kişinin rüyasında kedi ile kavga etmesin bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti yemek, malınıza dadanacak kötü niyetli kişilere, hırsızlık mağduru olmanıza delalet eder aynı zamanda çeşitli illüzyon numaraları öğrenmek gibi yeni yetenekler geliştireceğiniz şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Kediyi Isırmak

Rüyada kediyi ısırmak, kedi ile kavga etmek gibi hastalık işaretçisidir. Hasta iseniz hastalığınızın uzun süreceğine , sağlıklı iseniz uzun sürecek bir hastalığa yakalanacağınızı işarettir.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada Kedi tırmalaması, rüya sahibinin hastalanacağına işaret edebilir. Bunun yanında kediinin tırmaladığı kişinin etrafında tehlikeli düşmanlar olduğunu ve bu düşmanlara karşı dikkat etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.