5 Aralık 2022 - Pazartesi
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / K Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Kaş Aldığını Görmek

Rüyada Kaş Aldığını Görmek

Tanım: kaş aldırmak : Göz çukuru üstündeki telsi dokunun çekilerek şekillendirmek amaçlı yapılan işlem.

Rüyada Kaş Aldığını Görmek

Rüyada Kaş Aldığını Görmek, Rüya sahibinin en çokta çözümlere ihtiyaç duyduğuna, sıkıntılarının ve zorluklarının üstesinden bir şekilde gelmeyi başaracağına yorumlanır. Kişi, kendisini mutluluğa ve huzura  götürecek her yolu zorlayarak, kurtuluşa ve salah a kavuşmak için bir an olsun çabalamaktan vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kaş almak, rüya sahibinin bulunduğu makama kimsenin desteği olmaksızın gelmeyi başaracağı şeklinde de  yorumlanır.

Rüyada Kaş Bıyık Aldırmak

Rüyada kaş bıyık aldırdığını gören kimse hedeflerini ve amaçlarını gerçekleştireceğine, ferahlık bulacağına, rahata ereceğine ve yüzünü güldürecek  olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Kişi, hayallerini gerçekleştirme konusundaki çabasından bir an bile vazgeçmeyecek ve bu durum kendisine hayır getirecek demektir.

Rüyada Kaş Alınması

Rüyada kaşını aldırdığını  gören kişinin inancından ve kararlılığından ödün vermeyeceğine ve bu sayede istediği , hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamaya başlayacağına, yaşam koşullarını  yükselteceğine ve maddi imkanlarını da arttıracağına delalet eder.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak, kaş almaya göre biraz daha farklı tabir edilmektedir, ve rüya sahibinin malında ve parasından kaybedeceğine, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına  işaret eder.

Rüyada Kaş Aldığını Görmek

Rüyada kaş aldığını gören kişinin , emek harcamasına alın teri akıtmasına dirsek çürütmesine ve nefes tüketmeye ve şükür ki karşılığını da almasına  alamet eder. Rüya sahibinin emeklerinin boşuna gitmeyeceğine ,  heveslerinin yarım kalmayacağına da işaret eder.

Rüyada Cımbızla Kaş Almak

Rüyasında cımbızla kaş aldığını gören, rüya sahibinin gaflete düşerek Allah’a c.c karşı geleceğine ve sahip olduklarını inkar ederek, daha fazlasına sahip olamadığı için Allah’ a c.c karşı isyan edeceğine tabir edilir bazı tabircilere  göre kişi, sakin ,mantıklı düşününce içine düştüğü gafletin farkına varıp gece gündüz tövbe edecek demektir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

7 Yorum

 1. Rüyamda bir bayan kuaföründe kaşlarım bi kadın tarafından alınıyordu düzeltiliyordu yani kafama takıldı açıklayabailir misiniz teşekkür ederim

  • sevgili kenan rüyanız yaşadığınız sıkıntıların varlığına işarettir ancak sizin bu zorluklar karşısında akıllı sakinliğinizi koruyucağınız akıllıca sorunu çözeceğiniz ve huzura ereceğinizin işaretçisidir.

  • Rüyamda çok yüksek bir yerdeyim başım dönüyor ve orada kaşlarımı aldıracakmışım hatta randevum var fakat oradaki kuaför beni cesaretlendirip bir anda kaşlarımı cımbızı alıp kendim alıyorum

 2. Rüyamda aynanın karşısında kendi kaşlarımı aldıgımı gördüm kafama takıldı açıklayabilir misiniz lutfen

  • Hatice hanım, kaş almak yaşadığınız zor bir durumdan kurtulmak, zorlukların üstesinden geleceğinize, aynanın karşısında kaş almak, kendinizin yaşadığı çözümü zor olan bir konunudan şahsınızı etkilemeden akıllı ve kurnaz tavrınızla kurtulmanıza işarettir.

 3. Merhaba, rüyamda kız kardeşimi güzel giyinmiş gördüm. Fakat kaşlarını tamamen aldırmış yüzü de buruşmuş gibiydi. Neden kaşlarını aldırdığını sorduğumda kıl tekniği yaptıracam abla dedi. Rüya mı yorumlar mısınız lütfen

  • Sevgili Nevin kardeşinizin karşılaştığı sorunlar ve o sorunlardan aşırı derecede yıpranmasına fakat bu sıkıntıların çözümünü bumasına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.