31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Kartal Görmek

Tanım: Kartal : Tek eşli bilinen yırtıcı kuş.

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada kartal görmek, güzel ve hayırlı yorumlanır. Kartal görmek, rüya sahibi için, yaşantısının, kazanacağı zaferler, başarı, mutluluk dolu olmasına, maddi manevi kudretine, kişinin eline geçeçek büyük kısmetine, kişinin başkalarının mahiyetinde yaşamaktan kurtularak özgürlüğüne kavuşacağına, kişiin iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan kurtularak, helal kazanca kavuşacağına, ailesiyle birlikte yaşayacağı güzel günlerin işaretçisidir.

Rüyada Kartal Yavrusu Görmek

Rüyada kartal yavrusu görmek, kişinin yaşadığı maddi manevi sıkıntılardan gülmeyen yüzünün gülmesine, yakın zamanda elde edeceği kısmete, hanesinde maddi manevi huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Kartal Görmek

Rüyada beyaz kartal gören kişinin yüzünü güldürecek hayırlı haberlerin, mutluluk ve huzurun müjdecisidir.

Rüyada Siyah Kartal Görmek

Rüyayı gören kişinin, rüyasında siyah kartal görmesi. Kişinin alacağı kötü haberlerin ve yaşayacağı üzüntünün, kişinin çevresinde bulunan dostlarının ve ailesininde bu habere olumlu bakmayacağının işaretçisidir.

Rüyada Kartal Yumurtası Görmek

Rüyada Kartal Yumurtası Görmek, rüyayı gören kişi için, bekarsa; yapacağı evliliğe ve çocuk sahibi olmasına, evli ise; uzun zamandır beklediği hayırlı bir evlada işaret eder.

Rüyada Büyük Kartal Görmek

Rüyasında büyük kartal görmek, kişinin karşısına çıkan sorun ve sıkıntıların getireceği büyük çıkmazlara ve kişinin alacağı isabetli kararlar izleyeceği doğru yolla sırayla iyi sonuçlara çevireceğine ve huzura kavuşacağına, yaşadığı zorlu mücadalelerden daha tecrübeli ve bilge olarak hayatına devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kartal Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kartal öldürdüğü görmenin yorumu farklı şekillerde yapılmıştır; rüya sahibinin; düşmanlarını yenerek zaferin tadına varacağına veya rüya sahibi tutarsız davranışlarıyla eline geçen büyük bir fıstatı kaçırıp büyük bir hezimet yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kartal Eti Yediğini Görmek

Rüyasında kartal eti yediğini gören kişi, yaşadığı sağlık sorunlarından kurtulmasına, derdine deva bulmasına veya yaşadığı geçim sıkıntısından kurtulmasına tabir edilir.

Rüyada Kartal Yuvası Görmek

Rüyada kartal yuvası gören, kişinin düşlediği hayata ve ulaşmak istediği hedefe işaret eder. Kişinin dileklerinin kabul olcağının yeni kurulacak bir yuvanın işaretçisidir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.