31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / K Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Kaçmak Görmek

Rüyada Kaçmak Görmek

Tanım: kaçmak : Bir şey yada bir durum halindan kurtulmaya çalışmak..

Rüyada Kaçmak Görmek

Rüyada kaçmak, rüya sahibi için hayırlı işlere dini sorumluluklarını yapmaya başlamak, yaptığı yanlıştan fark edip dönmek, hatalardan ders almak, bir daha yatığı hataları yapmamak, beladan uzak durmaya delalet eder. Rüyada kaçtığını gören, makam sahibi bir yöneticiyse, bulunduğu konumdan daha yüksek bir mevkiye geleceğine başarılar daha büyük başarılar ve insanlara yol gösteren iyi-bir rehber olacağına yorumlanır. Rüyasında tereddütsüz kaçtığını gören, kişinin dünyadaki hayatının sonuna yaklaştığının simgesidir.

Rüyada askerliğini yaparken kaçtığını görmesi, rüya sahibinin bir konuda yada işte yenilgiye uğrayacağına tabir edilir. Rüyada başkasıyla edeceği bela getirecek büyük bir kavgadan kaçtığını gören, hayatında çektiği sıkıntıların son bulacağına, huzura ve rahata kav-uşağına yorumlanır.

Rüyada Bir Hayvandan Kaçtığını Görmek

Rüyada bir hayvandan kaçtığını gören kişi, kendisini alt etmeye çalışan rakiplerine karşı ya da iş yerinde ayağını kaydırmak isteyen bir kimseye karşı zafer elde edecek demektir.

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek

Rüyada evden kaçtığını görmek, kişinin hayatında alacağı kesin kararlar doğrultusunda bugüne kadar yapmadığı şeyler yapacağına yaşamını büyük ölçüde değiştireceğine işarettir.

Rüyada Düşmandan Kaçtığını Görmek

Rüyada Düşmandan Kaçtığını Gören kişi, yaşadığı bütün dert, keder, sıkıntı, kaza, bela, maddi manevi yaşanacak olan durumlardan ve olaylardan uzak olacağına rivayet eder.

Rüyada Koşarak Kaçtığını Görmek

Rüyada koşarak kaçtığını görmesi, akıllı, zeki ve pratik zekaya sahip olacağına yorumlanır. kişinin aklını zor durumlarda pratik bir şekilde işleterek karşına çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve en zor-durumdan dahi zarar görmeden sıyrılacağına işarettir..

Rüyada Tehlikeden Kaçtığını Görmek

Rüyada tehlikeden kaçmak, çok zor duruma düşeceğine yorumlanır. kişinin yapacağı bir hata veya yanlış söz sonucunda ortaya çıkacak sıkıntının uzun süre canını sıkacağına, düştüğü kötü durumdan kurtulmak için yoğun çaba sarf edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kaçmak Ve Yakalandığını Görmek

Rüyada kaçarken yakalandığını gören rüya sahibi için, sağlık sorunlarının biteceği , yapacağı işte başarılı olacak ve kazancının eskisinden daha çok olacağına, kişinin kendi eğitimine ağırlı vereceğine hayatında açacağı temiz bir sayfayla huzur yakalayacağına yorumlanır. Fakat çıkacak bir sorunla, hayatının alt üst olacağına, kurduğu düzenin büyük kayıplara yol açacağına tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada Kibrit Görmek Rüyada kibrit görmek, rüyay sahibi için, aydınlanmaya, olgunlaştırmaya veya inandığı bir konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.