31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / J Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada jartiyer Görmek

Rüyada jartiyer Görmek

Tanım: jartiyer : Diz altı çorabı bedene asmak için kullanılan aparat.

Rüyada Jartiyer Görmek

Rüyada jartiyer gören kişinin, yaşayacağı sıkıntıya tabir edilir. Rüya sahibi, ailesi, dostları veya eşiyle yaşayacağı uyumsuluklara ve bu uyumsuzluğuklardan hoşnut kalmayacağına işaret eder. Rüyada jartiyer görmek aynı zamanda, gizlemek zorunda hissetiğiniz sırra, paylaşmaktan imtina edilen yapılan bir işe veya başlayacağınız yeni bir şeye tabir olunur.

Rüyada Çorabına Jartiyer Taktığını Görmek

Rüyada çorabına jartiyer takan kişinin, size göre sır olan bir şeyi saklamak için gösterceğinize aynı zamanda jartiyer taktığınızı görmeniz, kadınsı hislerinizi gizlediğinize, eşiniz veya sevdiğiniz kişiden gerçek duygularınızı saklamanıza rivayet eder.

Rüyada Başkasının Jartiyerini Görmek

Rüyada başka birine ait jartiyer görmüşsenin, şahit olacağınız bir sırrın varlığına, başkasına ait sırrı saklamanıza ve kişiyi zorda bırakmamak için göstereceğiniz çabaya tabir edilir.

Rüyada Jartiyer Almak

Rüyada jartiyer aldığınızı görmek, rüya sahibi için kendi eliyle başına alacağı sıkıntılı bir olaya, başkasına ait olan bir konuda sıkıntı yaşamasına, uzun süre bu sırı saklamak zorunda kalacağına, sakladığı sırrın ağırlığıyla ruhen rahatsız olmasının işaret5çicidir.

 

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kırık Jilet Görmek

Rüyada Kırık Jilet Görmek Rüyada kırık jilet görmek, kişinin karşısına çıkan sorunlarda aklındaki karışıklığa karar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.