31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / J Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada Jandarma Görmek

Tanım: jandarma : Şehir dışında, özellikle kırsal kesimlerde görev yapan bir kolluk kuvveti.

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada Jandarma Görmek; gören kişinin kısa zaman içerisinde büyük işler yapacağına işarettir. Yapılacak bu işlerde kişi başarıya, arzu ve emellerine ulaşacağına kısaca kesin bir başarıya ereceğine yorulur, gören kişi erkekse bir iş kurup hayırlı bir eş almasına, bayansa hayırlı bir beye işaret eder. Ayrıca jandarma görmek bir şeyden korktuğunuza ve bu korkunun üzerinde çok durduğunuza, bir konuya kafa yormaya ve ona yönelmeye, sevdiğiniz işi yapmadığınıza ve kısa zaman içinde sevdiğiniz işe kavuşacağınıza yorulur. Rüyada jandarma yetkilisini net bir biçimde görmek ettiğiniz duaların Allah katında kabul olmasına, musibetlerden ve belalardan kısa bir süre içerisinde kurtulmaya, kendisi hakkında olan dedikodulardan kurtulmaya, bu doğrultuda kişinin ferahlamasına işaret eder.

Rüyada Jandarmanın Götürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin jandarma tarafından götürülmesi, belalı işler yada kişiler tarafından gayri meşru işler yapacağına, bunun neticesinde cezasını çekeceğine, yada başına bir musibet geleceğine yorulur. Jandarmanın rüya sahibini götürüyor şeklinde görmesi, içinde bulunduğunuz belalı işlerden biran önce kurtulmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Jandarmanın Kelepçe Taktığını Görmek

Rüya sahibinin resmi kurumlardan özellikle adli bir merciden haber alacağına, alınan haberin pek hayırlı olmadığına, yaptığı hayırsız işlerden elini ayağını çekmesine ve çekeceğine işaret edilir.

Rüyada Jandarmanın Kovalaması

Rüya Sahibinin kanun hükmünde kolluk mensuplarından bir nedenle kaçmasına, yakında bir haber alacağına işaret edilir. Ayrıca rüyada jandarma kovalaması problem yaşadığınız bir konuyu göz ardı ettiğinize yorulur.

Rüyada Jandarma Olmak

Rüya sahibi kendini jandarma olarak görmüşse makam sahibi olacağına yada kendi işinin patronu olacağına bu doğrultuda hayırlı kazanç sağlayacağına, sağlık problemlerini aksatmamasına, hastanelik bir durumla kendisi veya ailesi tarafından hastane işi olacağına ve bu hastane işinin kısa bir zaman süreceğine delalet olunur.

Rüyada Jandarma Forması Giymek

Rüya sahibi jandarma forması giymişse yakın zamanda mevkisinin yükseleceğine, düğüne veyahut davete icabet edeceğine, kısa zaman içerisinde hayırlı bir iş gerçekleştireceğine delalet eder.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada jartiyer Görmek

Rüyada Jartiyer Görmek Rüyada jartiyer gören kişinin, yaşayacağı sıkıntıya tabir edilir. Rüya sahibi, ailesi, dostları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.