31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / I Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Isırmak Görmek

Rüyada Isırmak Görmek

Tanım: ısırmak : Dişleri arasında koparmak, dişleri arasına alıp sıkmak veya dişlerini geçirmek.

Rüyada Isırmak Görmek

Rüyada Isırmak; duruma göre çeşitli şekillerde tabir edilir. Rüyanın ayrıntılarına, özelliğine ve şekline bağlı olarak işaret ettikleri farklılıklar gösterebilir. Misal, biri rüyasında severken sevdiği birini ısırdığını görmüş ise, ısırdığı kişi ile çok sağlam, kopmayacak sıkı bir bağ kurulacağına yorumlanır. Ama rüyada ısırmak, kavga anında veya öfkelenip, tartıştığı kişiyi ısırdığını görmüşse; huzursuzluk, kavga ve anlaşmazlığa yorumlanır.

Rüyada Severek Isırmak

Rüyada Severek Isırmak, rüya sahibinin, rüyasında gördüğü kişiyi, çok sevdiği, başkalarından kıskandığı, her istediğini elinden geldiği ve imkanları dahilinde yerine getirdiği, kişiye karşı samimi ve karşılıksız duygularının olduğuna tabir edilir. Kişi tanıdık değilse, rüya sahibinin karşına çıkacak kendisi için hayırlı olacak, doğru, biri ile dostluk kuracağına işaret eder.

Rüyada Isırılmak

Rüyada ısırılmak, uğursuzluk ve şanssızlık manasına gelir. Rüya sahibinin üzüleceği haberler alıp, canının yanacağına, duyacağı kötü sözlere, yaşayacağı kötü can sıkıcı, olaylar yaşayacağına, yaşadığı olumsuzluklardan zarar göreceğine tabir edilir.

Rüyada Hayvanın Isırması

Rüyada bir hayvan tarafından ısırıldığını gören için, maddi zararlara uğrayacak, rızkının kapanacağına kazancında düşeceği, maddi ve manevi olarak kötü günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Akrep Isırdığını Görmek

Rüyada akrep rüyayı gören insanı ısırması, kişinin dinden çıkarak, yanlış yollara sapacağına, yanlış kişilerle yakınlaşıp ismine ve kazancına gölge düşürüp gelir elde edeceğine, ailesinin ve kendinin bütün haysiyetini ayaklar altına alarak, ailesinin ve kendinin şerefini, haysiyetini yerle bir edeceği karanlık işlere yapacağına tabir edilir.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılanın ısırması,  rüyayı gören kişinin öfke ile söyleyeceği fakat sonradan pişman olacağı konuşmalar yapacağına yorumlanır. Söylediği sözler yada yapacağı yanlış davranışlar sonunda büyük üzüntü yaşayacağına tabir edilir. Kişinin kazanma hırsı ile  dostlarının gönlünü kırmasına ve dostluklarını hiçe sayacak kadar gözünün döneceğine tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Irmak Görmek

Rüyada Irmak Görmek Rüyada ırmak görmek, rüyayı gören kişi için; mutlu huzurlu bir hayat, geçim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.