31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / İ Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada İşemek Görmek

Rüyada İşemek Görmek

Tanım: işemek : Canlıların sidiktorbasında toplanmış olan sidiği sidikyoluyla dışarı atması.

Rüyada İşemek Görmek

Rüyada İşemek; insan rüyasında işediğini görmüşse yaşayacağı kötü şeylerin işaretçisidir, hayra yorumlanmaz. Can sıkan olaylara, yaşanacak sağlık sorunlarına, kavgaya varacak olaylara, kişinin özel yaşantısında olacak kötü şeylere, evliler veya bekarlar için eşler arasında yaşanacak tartışmalara, bozulacak morallere, hayırlı olmayan bir konuyla veya işle alakalı tüm elinde olan imkanları kullanmasına ve yaptığı işten hayır görmeyeceğine, zarara, imkansızlıklara, maddi olarak sıkıntıya düşeceğine yorumlanır.

Ama bazı tabirciler Rüyada  İşemeyi sıkıntı atmak, rahatlamak, dertlerinden kurtulmak, sorunların çözülüp rahata kavuşmaya yorumlamaktadır. 

Rüyada İşeyen Birini Görmek

Rüyasında bir kişinin evindeki tuvalete işemesi, kendi için hayrı olacak bir harcama yapacağına, bu harcamanın kendine dönüşü hayırlı para ve kazanç olarak döneceğine işaret eder.

Rüyada Çişini İçtiğini Görmek

Rüyada çişini içtiğini gören insan, hayatında başlayacak zor günlerin, sorun ve sıkıntıların başlangıcının habercisidir. Bu rüya kimi zamanda rüyanın detayı ve içeriğine göre dünya malından şüphe duymasına yorumlanır.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Rüyasında altın madenine işediğini gören kişi için, geleceği parlak, şanslı ve bahtı açık olacak, rahat bir hayata kavuşacak, hanesinden bereket bolluk olacak demektir.

Rüyada Yatağa İşeme

Kişi rüyasında yatağa işer ve yatağın ıslandığını görürse, kesin karar alarak kendisini muhafazakar biri, dine yöneltip dinin gerektirdiği kurallara göre davranıp, ibadetlerini yapacağına işarettir.

Rüyada Denize İşemek 

Rüyada denize işediğini gören kişi; bağlı olduğu devlet daireleri ve kurumlarına olan borçlarını kısa sürede ödeyecek, kişi kendi mallarından hayır yaparak, ihtiyaç sahibi insanlara destek olacağına, servetinin bir kısmını sağlıkla ilgili bir kuruma bağışlayacağına tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada İblis İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada İblis İle Konuştuğunu Görmek Rüyada İblis ile Konuştuğunu Görmek, rüyasında iblis konuştuğunu gören kişi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.