31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Irmak Görmek

Tanım: Irmak : Çoğunlukla bir denize dökülen, genişliği, uzunluğu ve taşıdığı su oylumu yönünden en büyük akarsu.

Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek, rüyayı gören kişi için; mutlu huzurlu bir hayat, geçim sıkıntısından uzak, borçlanmadan, bolluk ve refah içinde yaşamasına, helal kazancından başka ihtiyaç sahipleri-nede yardım edeceğinin işaretçisidir, rüyada ırmak gören kişinin eli bol, gönlü zengin, gözü gönlü tok olmasının işaretçisidir. Bu rüyanın sahibi yüce gönüllü, yardım sever, çevresine ışık tutan biri olmasına rivayet eder.

Rüyada ırmak görmek, rüyayı gören kişinin sosyal yaşantısı, durumuna göre değişik yorumu değişiklik gösterir. Rüyada görülen ırmağın durumuna göre;
Rüyada suyu temiz berrak olan ırmak görmek; güzelliklere ve iyiliklere, bol kazanca, mutluluğuna yorumlanır.
Rüyada Suyu bulanık kirli ırmak görmek; üzüntüye, kedere ve hasta birinin ölümüne,, kıskanç insanların varlığına ve o insanlarla tartışmaya veya güce yorumlanır.

Rüyada Büyük Bir Irmağa Düşmek

Rüyada büyük bir ırmağa düşmek; tehlikeli bir duruma düşeceğine, mantıklı davranıp, konu üzerinde uzun zaman ayrılarak çalışılması durumunda rahata erişeceğine tabir edilir.

Rüyada Düşülen Irmaktan Çıkmadığını Görmek

Rüyada düştüğü ırmaktan çıkmazsa, olacak olan bir ölüme yorumlanır.

Rüyada Irmak Kenarında Yürümek

Rüyada ırmak kenarında yürüdüğünü gören kişi için, gönülde huzur sahibi olmaya, hastaysa hastalığından kurtulmaya, kısa sürede dertlerinin bitip rahata ermeye, eline eşya ve para geçmesine, borçlarından kurtulmaya, hapiste ise, hapisten çıkmasına, bekar ise evlenmeye işaret eder.

Rüyada Irmak Kenarında Ev Görmek

Rüyada Irmak Kenarında Ev Görmek, rüya sahibinin başarıya ulaşılmak için verdiği mücadeleye, hırsına ve Cabbar bir kişiliğe, çalışkanlığına delalet eder. Irmak kenarında ev gören kişinin, el attığı, üstünde çalıştığı her işten başarıyla çıkmasına, becerikli bir yapısının olduğuna, sebatı ve çalışkanlığının karşılığını almasına tabir edilir.

Rüyada Irmakta Yüzdüğünü Görmek

Rüyada ırmakta yüzdüğünü gören kişinin bütün işlerinin yolunda gideceğine, kazandığı para bereketli ve kişi maddi, manevi her türlü sıkıntıya bir daha düşmeden bütünüyle kurtulur. Bu rüya rüya sahibinin servet sahibi olacağına ve büyük kısmetler alacağına işaret eder. Irmakta yüzmek dünyalık elde etmek anlamına da da tabir edilir.

Rüyada Irmak Taşması

Rüya sahibinin dahi hayal edemeyeceği bolluk ve rahata kavuşmasına, elini sıcak sudan soğuk suya vurmayacağına işaret eder.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Isırmak Görmek

Rüyada Isırmak Görmek Rüyada Isırmak; duruma göre çeşitli şekillerde tabir edilir. Rüyanın ayrıntılarına, özelliğine ve şekline bağlı olarak …

10 Yorum

 1. Merhaba rüyamda temiz berrak bir ırmakta yüzüyordum birden suların kabardığını gördüm ırmak bulandı, sular çoğaldı, kaçtım ama kurtulamadım, sulara kapıldım, korkuyla uyandım acaba bunun manası nedir. Tşk

  • Bitanem, rüyanız hayırlara çıksın, ırmağın berrak olması, sizin o ırmakta yüzmeniz, günahlarınızdan kurtulmanıza aydınlık bir haberin işaretçisidir ancak suların birden bulanması, suyun coşkun akması, sizin o sulardan kurtulamamanız yaşayacağınız üzüntülü bir haberin işaretçisidir.

 2. Ben çok hızlı akan ırmağın sularına kapılmış sürükleniyorum, son anda ırmağın üstüne devrilmiş ağacın dalına tutunarak zorla kurtuluyorum.

  • Hanife hanım, rüyada coşkun akan ırmakta sürüklenmek, sizin hayatınızda olacak bir kargaşaya, sıkıntılı günlere işaret eder ancak bir dost veya akrabanın yardımı ile bu kötü durumdan kurtulmanıza delalet eder.
   Tavsiye: Bugünlerde yapacağını bir işte veya karışacağınız bir konuda dikkatli olmalısınız yoksa başınız büyük belaya gire bilir.

 3. Rüyamda ırmakta yüzdüğümü gördüm, su temiz ve berraktı.

  • Melike hanım, rüyada temiz bir ırmakta yüzmek, sizin şuanki yaşamınızın çok daha üstünde bir hayata ve mutluluğa kavuşmanıza işaret eder.

 4. Rüyamda ırmak kenarında balık avlıyordum nedir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

 5. Rüyamda yeşillikler içinde ırmak kenarında yürüyordum yorumlarmısınız?

  • Tyronegyday bey, rüyada yeşillikler içinde ırmak kenarında yürümek; uzun zmandır beklediğiniz bir haberi alacağınıza, sıkıntı ve kederden kurtulup muradınıza nail olacağınıza tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.