31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / İ Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Tanım: incir ağacı : Yıl boyunca meyve vermesi nedeni ile tarihte önemli bir gıda ve besin kaynağıdır.

Rüyada İncir Ağacı Görmek 

Rüya sahibi rüyasında İncir Ağacı görmüşse: bu zenginlik ve Servet’e kavuşmaya işaret eder. Fakat Rüya sahibi hiçbir zaman zenginlikten öncesi fakir günlerini unutmayacağına, kişi uzun yıllar büyük çaba göstererek yükseldiği, büyük bir iş sahibi olmasına, maddi olarak büyük bir servete kavuşacağına, rüya sahibi fakir günlerini unutmayarak çevresinde bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğine, yardım ettiği bir insandan sürekli hayır duası alacağına. Çevresi tarafından sevilen sayılan bir insan olacağına yorumlanır.

Rüyada İncir Ağacı Kesmek

Rüya sahibi rüyasında İncir Ağacı kestiğini görmüşse Bu uğursuzluk olarak yorumlanır.  Rüyanın sahibi kendi eliyle kendin nasiplerinin ve kısmetlerini engel olacağına, bilmeden rızkını geri tepeceğine, kendine açılan rızk ve nasip kapılarına yorumlanır.

Rüyada İncir Ağacından İncir Koparıp Yemek

Rüya sahibi için birinden Hayır görmek ve bol rızka yorumlanır.  kişi inciri ağaçtan koparıp yediğini görmüşse hastaysa şifa bulur sıkıntıları varsa selametle kavuşacağına tabidir.

Rüyada İncir Ağacı Dikmek

Rüya sahibi için çok karlı bir işe yatırım yapacağına işlerinde başarılı olan kişilerle tanışıp hayırlı ve karlı bir işte  birlikte hareket edeceğine yorumlanır.

Rüyada İncir Yemek

Rüya sahibi için bir mirasa yorumlanır.  Aynı zamanda kişi için incir yemek çok kısmetli olduğuna,  rahat bir yaşam süreceğine,  yokluk görmeyeceğine ve işsiz kalmayacağına,  rüya sahibinin Allah’ın sevgili kulları arasında yer alacağına hiçbir zaman sıkıntıya düşmeyeceğine tabidir.

Rüyada İncir Ağacından Yere Düşmek

Rüya sahibi için,  kendisine büyüten, emek veren birini kıracağına, Kendine faydası dokunan bu kişiye nankörlük edeceğine, rüya sahibinin bu kişinin değerini, ölümünden sonra anlayacağına rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Mevsimsiz İncir Toplama

rüya sahibi mevsiminde olmadan rüyasında  incir toplayıp yediğini görmüşse,  hiç beklemediği biz zamanda, maddi açıdan darda olduğu bir dönemde, bir aile büyüğü tarafından kendisine yardım eli uzatılacağını sıkıntılı günlerinden bu yardım sayesinde kurtulacağına maddi açıdan rahatlayacağına yorumlanır.

Rüyada Topladığı İnciri Bir Başkasına Vermek

Rüya sahibinin zorlukla biriktirdiği servetinin bir kısmını bir başkasına hibe edeceğine, yardım ettiği kişi tarafından hayırla anılacağına yorumlanır.

Rüya yorumlarınızı doğru yapabilmemiz için lütfen rüyalarınızı tam olarak yazınız. Yorumlamak için yazacağınız rüyalarınız okuyucularımız tarafından da görülecektir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada İblis İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada İblis İle Konuştuğunu Görmek Rüyada İblis ile Konuştuğunu Görmek, rüyasında iblis konuştuğunu gören kişi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.