31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / İ Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada İblis İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada İblis İle Konuştuğunu Görmek

Tanım: İblis : İnsana secde etmeyen Allaha asi olan.

Rüyada İblis İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada İblis ile Konuştuğunu Görmek, rüyasında iblis konuştuğunu gören kişi, rüya sahibine kaşrşı dogru olmayan, hain, yalancı dost görünümlü, hainlik eden kişilerin var olduğuna tabir edilir. Rüya sahibine karşı hain planları olan, maddi, manevi kişiyi zorada bırakmak için çalışan kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada İblis Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüya esnasında iblis görmek, genel olarak uğursuzluk ve şansını yitirmek manalarında yorumlanır. Rüya esnasında iblis’i gören şahıslar, kendilerinin musibet göreceklerine bir habercidir. Bu müsibet dolandırılmak, iftiraya uğramak, eşi veya ortağı tarafından aldatılmak veyahutta nazar değeceğine işaret olarak nitelendirebilinilir.

Rüyasında iblis gören insanların arkalarından fiskos yapan, şahsi hakkında alcakca bilgi aktaran, kem gözle bakan, kirli senaryolar kuran bir şahıs olduğuna işarettir.

Rüyada İblis Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında Iblis öldurdüğünü görmüş olan şahıslar hayatlarında derin bir nefes alacaklarına, rahatlayacaklarına çünkü etrafındaki ona pislik yapan bir insandan kurtulacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin saadet ve refaha kavuşacağı anlamına gelir çunku hayatında olan rakip ve düşman saydığı insanları bir konu hakkında alt edip yenecektir.

Rüyada İblis Olduğunu Görmek

Rüyalarında kendilerini iblis olduğunu gören şahıslar cok dikkat edip narsist yani egomanyak hareketlerinden vazgeçip nefislerine yenilip doğru yoldan sapmamalarını sağlamak zorundadırlar. Bu rüyayı gören insanlar doğru yoldan saptıkları gibi yapmış olacakları günahlar hemen Hak yoluna dönüp güzel şeyler yapacaklarına işarettir.

Rüyada İblisten Korktuğunu Görmek

Rüya esnasında iblisten korktuğunu görmüş olan şahıslar, kendi başlarına takılan etrafında çok insan bulundurmayan insanları işaret eder çünkü ne oldukları bilinmeyen insanlar ile çok muhabbet ve samimiyete girmeyip tam tersi onlardan korkup uzak dururlar.

Rüyada İblisi Yendiğini Görmek

Rüya esnasında iblis gorup, onunla dövüştüğünü, hırlaştığını, ters’e gittiğini gören insanlar eger o iblisi yenerler ise, bu rüya sahibi olan kişinin kötü alışkanlıklarından cayıp din ve islam yoluna geri döneceğine işaret eder.

Rüyada İblisi Dövdüğünü Görmek

Rüyasında iblisi dövdüğünü görmuş olan şahıslar, onların etraflarında bulunan onların başarı ve saadetlerini çekemeyen insanların olduğunu fakat bu insanların tez vakitte onlardan uzaklaşacağına delalettir. Bu rüyayı görmüş olan insanlar, yakınındaki alcak kişilerden külliyen ve bir celsede kurtulup, ferah ve huzurlu bir hayata adım atacaktırlar.

Rüyada İblisi Görmek

Rüya esnasında iblis görmek, rüyayı gören şahsın fesat insanlar ile muhattap olacağına işaret eder. Bazı rüya tabircilerine görede bu rüya kötülük ve şanssızlık olmasına delalettir. Rüya görmüş olan şahsın arkasında fitne fesat çıkaran, ismini kirli işlere bulamaya çalısan, itibarını zedelemeye çalısan bir insanin olduğunu gösterir.

Rüyada İblisle Savaştığını Görmek

Rüya esnasında iblis ile savaştığını gören insanın belirli bir yol çizmiş olup, bu yoldakı düşüncelerini hayata geçirmek istersen zeki şahıslardan fikir alış verişi yapacağına, ve akıllı bir şekilde yolunu çizeceğini lakin aşırı derecede pişmanlık duyacağına işaret eder.

 

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada İhlas Suresi Okuduğunu Görmek

Rüyada İhlas Suresi Okumak Rüyada ihlas suresini okuduğunu görmek, rüya sahibinin, hak yemekten uzak, güna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.