31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / H Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Hazine Bekleyen Yılan Görmek

Rüyada Hazine Bekleyen Yılan Görmek

Tanım: hazine bekleyen yılan : Mecazi anlamda, altın veya değerli maden, başında yılanın beklemesi.

Rüyada Hazine Bekleyen Yılan Görmek

Rüyada Hazine Bekleyen Yılan Görmek, Kişi rüyasında kıymetli bir hazine veya altın bekleyen bir yılan görmüşse: Rüya sahibinin eline geçecek bir mala, paraya veya ummadığı bir yerden gelecek mülke yorumlanır. Kişi rüyasında yılandan malı alırsa: kısa sürede kıymetli bir mala kavuşacağına, yılanın saldırısına uğramış o hazineyi alamamışsa: hakkı olmayan mala kavuşamayacağına, yılan kişiyi sokmuşsa: hakkı olana ulaşmasının önündeki düşman tarafından zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Hazine Define Bekleyen Yılanın Ölmesi

Kişi rüyasında hazine veya define bekleyen yılanın öldüğünü görmüşse, kişinin miras alacağı bir yakınının öleceğine işaret eder. Rüya sahibi yakının ölümünden sonra bir miras alacağına, beklemediği bir servete veya işe kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Yılanın Uçarak Göge Yükseldiğini Görmek

Mutluluk, sevince yorumlanır.  Yılanın yere düşmesi: Bir yerin veya devletin yöneticinin ölümüne işarettir.

Kişi rüyasında başınızın üzerinde duran bir yılan görmüşse: Çalıştığı yerde veya devlet kadrosuna geçeceğine ve onurlandırılacağı-na, terfi edeceği ile tabir edilir.

Bir tabağın içinde birden çok yılan görmek:  Müminlere  karşı içten gizli bir düşmanlık besleyeceğinize yorumlanır.

Rüyada gördüğünüz Yeşil yılan: yakınınızda olan bir din düşmanına tabidir.

Rüyanızda Çevrenizde yılanlar görmüşseniz: Ailenizin ve yakınlarınızın, dostlarınızın size yönelik bir düşmanlığa şahit olacağına işaret eder.

Rüyanızda gördüğünüz yılanların size görünüp sizden korkup sokmaması: Düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine sizin önceden aldığınız önlemler düşmanlarınızı kötü planlarından vazgeçireceğine, işaret eder.

Rüyada görülen yılanın Rüya sahibini sokup öldürmesi: Rüya sabi için maddi manevi uğradığı büyük zaralar sonucunda hayatının kararacağına, kurulu düzeninin bozularak düşmanlarının kurdu kötü palanlarını gerçekleştireceğiniz, kişi bütün itibarını ve servetini kaybederek kötü durumlarda kalacağına kişi için ölüme işaret eder.

Rüyada Kara Yılanla Arkadaşlık Etmek

Rüya sahibinin çok güçlü bir dost edineceğine, kendini koruyan kollayan bir nüfuslu kişiye yorumlanır.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek 

Rüyada görülen engerek yılanı hayra yorulmaz rüya sahibi için kötü günlerin başlayacağına işarettir. Kişinin iş veya sosyal çevresinde bulunan çekemeyen güçlü düşmanlara yorumlanır. Rüya sahibine kurulacak büyük tuzaklar ve komplolara yorumlandığı gibi İslami rüya yorumcusuHalit el-Isfehani‘ ye göre: kişinin yakınlarından göreceği düşmanlığa, büyük zarar olarak yorumlamıştır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Yanmış Cesed Görmek

Rüyada Yanmış Cesed Görmek Rüyada yanmış insan cesedi görmek, bozuk giden yaşantının düzelmesine borç, sıkıntıdan …

4 Yorum

  1. Rüyada hazineye giderken bir yılan beni kolumdan ısirdı sonra bende onu ısırdim anlaminı soyleyebilirmisiniz

    • Sevgili Yasin Rüyada hazineye giderken bir yılanın kolundan ısirması ve sonra kişininde yılanı ısırması: hakkınız olmayan bir harama el uzatmanıza ve sizi bu hatadan döndermeye çalışacak kişinin varlığına sizi uyaracak kişiyi sizin terslemenize tabir dilir.

  2. Rüyamda çok büyük bir yılan gördüm ve o yılan definenin olduğu yere gidiyordu. Bu görürken rüyada çok korkuyordum.
    Bunun anlami nedir

  3. Hayırdır inşallah rüyamda bir hazine buluyorum.kup küp altınları çuvala dolduruyorum.ama diğer taraftanda yılan çıkacak altınların altından diye korkuyorum.sonra hafif karanlikta bir yılan görünüyor.tldnun işigini yakıp bakıyorum gerçekten yılan.birakiyorum altınları sonra iki üç tane büyük ve simsiyah yılan geliyor.korkup altınları bırakıyorum ama yılanın birinin gözleri dikkatimi çekiyor.cok güzel simsiyah kocaman gözleri vardı.bana bisey yapmadı ama altınları da alamadim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.