31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / H Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Hamur Yoğurmak Görmek

Rüyada Hamur Yoğurmak Görmek

Tanım: hamur yoğurmak : Unun süt, su gibi sıvıyla, belli bir kıvama getirilmesine denir.

Rüyada Hamur Yoğurmak Görmek

Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyasında hamur yoğurduğunu gören, becerikli, güvenilir, hırslı ve doğru kişiye ve onun sahip olacağı helal dünya malına işarettir. Rüya sahibi alın teri ile çalışarak kazandıklarını, Allah’ ın kendisine gönül rahatlığı, sağlık ve huzur içinde yemek nasip edeceği manasına gelir. Helal yollardan, çalışmasının hakkını vererek ve işini en iyi şekilde yaparak gelir ve mal edinmiş bir kimsenin varlığına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda eve gelecek konuk olarak da tabir edilir.

Rüyada Hamur Yoğurarak Ekmek Yapmak

Kişi Rüyasında hamur yoğurarak ekmek yaptığını görmüşse, hırslı ve azimli olan kişiye ve onun hiçbir zaman işsiz kalmayacağına ve kendine olan güveni sayesinde başarısız olmayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi için hayır edeceğine yorumlanır.

Rüyada Hamur Açmak 

Rüyada hamur açmak, rüya sahibi için borçları varsa borçlarını azaltacağına, bereket, bolluk,  yaşamaya, kısmet, hediye almaya, bol kazanç elde etmeye, yaptığı işleri hafifletmeye, rızk sahibi olmaya yorumlanır. Yaşadığı Kötü günlerin geçmişte kalacağı, rüya sahibinin para sıkıntılarının biteceği ve bu sayede nefes alacağı ve rahat rahatlayacağına, mutlu huzurlu güzel günlere kavuşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Un Görmek 

Rüyada un görmek, rüya gören kişinin fakirlikten kurtulmak ve çok para sahibi olmak için girdiği işlerden yana başarıyı yakalayacağına ve bunun karşılığı olan maddi manevi rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Hamur Yoğuran Birini Görmek

Rüyada hamur yoğuran bir kişiyi görmek, rüya sahibinin çok iyi niyetli ve temiz kalpli oluşuna ve kendisi gibi hayırlı, merhametli doğru insanlarla karşıla-cağına, kötü niyetli, kötü huylu, arsız insanlardan uzak olacağına rüya sahibi kişinin huzurlu olacağına her daim kendisi gibi doğru insanlarla muhatap olacağına yorumlanır.

Rüyada Hamur Yoğurmak ve Yufka Açmak

Sözü insanlar üzerinde geçen, güvenilir, toplum tarafından sevilen, sayılan ve zengin bir kimsenin rüya sahibinin evine evine konuk olarak geleceğine ve gelirken iyi kalbini ve yardım severliği ile hediyeleri ile birlikte geleceğine, rüya sahibini maddi ve manevi açıdan destekleyeceğine tabir edilir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada Hamile Görmek Rüyada hamile görmek, bu rüyanın yorumu birden çoktur. Bir kadın rüyasında hamile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.