31 Ocak 2023 - Salı

Rüyada Hamile Görmek

Tanım: Hamile : Kadının rahminin içinde bir fetüsün geliştiği dönemi tanımlamak için kullanılan terimdir.

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, bu rüyanın yorumu birden çoktur. Bir kadın rüyasında hamile olduğunu görmüş ise zenginliğe, bir erkek, hamile olduğunu görse; yaşayacağı zorluklara ve sıkıntının işaretçisidir. Rüyasında kendini hamile olarak gören, kadın veya erkek ayırt edilmeden, karnı ne denli büyükse o oranda mülk sahibi olacağına tabir edilir. Şayet bir erkek rüyasında eşinin hamile olduğunu görürse, almak istediği bir malın işaretçisidir. Rüyada hamile bir bayan görmek, yaşanacak zorluklara, çekilecek sıkıntıya ve duyulan kedere işaret eder. Bekar bir bayanın kendisini rüyasında hamile olarak görmüşse, kendi çekirdek ailesinde, sebep olacağı tatsız durumlara ve çıkacak belalara delalet eder. Bazende bu rüya,  bekâr kız için rüyada hamile olduğunu görmek, kısmetinin kapalı olduğuna yorulur.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmenin işaret ettikleri; maddi sıkıntılara, çevresiyle yaşayacağı olumsuz olaylar, aklına gelmeyecek bir konudan dolayı kaderi değişe bilir, ayn zamanda rüyada hamile kadın görmek, saklı kalan bir sırrın gün yüzüne çıkması, gerçeklerle yüzleşmesine, sıkıntı yaratan bu olaydan kurtulup rahata çıkmasına işarettir.

Rüyada Erkeğin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkeğin hamile olduğunu görmek, hayatın gerçek gidişatına ters aykırı olan rüyalar hayıra yorumlanmaz. Rüya sahibinin sağlığından, hayatından endişe ediçek kötü birşeylerin olmasına, hayatını kaybetmesine, şahsın kendinden kaynaklı yaşayacağı sıkıntı, keder üzüntüye işaret eder.

Rüyada Kısır Bir Kadını Hamile Olarak Görmek

Rüyada kısır bir kadını hamile olduğunu görmek, sonuçlanmasından umudunu kestiği bir işin, olumlu şekilde değişmesine, süpriz bir şekilde şansının olumlu yöne dönmesi, arzu ettiklerine kavuşacağına, kısır kadının hamile görmek, genellikle olmasından umut kesilen işlerin gerçekleşmesine, neticeye kavuşmasına rüya sahibinin mutlu olmasına tabir edilir. Kısır bir kadının çocuk doğurduğunu görmek ise kişinin, pişmanlıklarına, tövbe etmesine, yaptığı yanlış hatalardan geri dönmesine, yaşayacağı üzüntülere tabir edilir.

Rüyada Hamile Bekar Kız Görmek

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu gören kişi için, evinin içi,  ailesine yorumlanır. Rüyasında kendini hamile olarak  gören bakire bir kızın, kendi hatalarından veya kendisinden kaynaklanan hoş olmayan olayların yaşanmasına, aile içinde tatsızlık yaşanıp, yaşanacak sıkıntıların işaretçisidir.hamile bekar kız gören kızın, iyibir evlilik yapmasına, maddi sıkıntılarının son bulmasına bazen de bu rüya yarım bıraktığı eğitimi veya devam eden eğitimini tamalamasına tabir edilir.

Rüyada Karısının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada karısının hamile olduğunu gören şayet erkekse, almak istediği mal veya mülkün işaretçisidir, rüya sahibi istediği herşeyin sahibi olmaya muavfak olmasına işarettir. Hayırlı rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, rüya sahibi için, alınacak bir toprak veya eve, rızkı açılarak gelirinin artmasına, ciddi bir para sahibi olmasına, zenginliğine, kavuşacağı bolluğun işaretçisidir. Hamile olduğunu görmek yaşanacak büyük sıkıntılara hamilenin karnının büyüklüğü ölçüde geçicide olsa sıkıntının büyüklüğüne tabir edilir.

Rüyada Dul Kadını Hamile Görmek

Rüyada kocası olmayan dul bir kadın hamile olarak görülmüşse bu rüya hayırlı bir kısmete ve evliliğe yorumlanır. Evlenmeyi düşünmeyen bir kadınsa hayatındaki sıkıntıların son bulmasına, saklanılacak bir sırra, rahat bir yaşama kavuşmasına işarettir.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Hallac-ı Mansur Görmek

Rüyada Hallac-ı Mansur Görmek Rüyada Hallac-ı Mansur görmek kişinin hayatında büyük değişiklikler olacağını simgeler. Rüya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.