31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / H Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Hallac-ı Mansur Görmek

Rüyada Hallac-ı Mansur Görmek

Tanım: Hallac-ı Mansur : Asıl adı Hüseyin bin Mansur’dur, Enel hak dediği için öldürülen Evliya.

Rüyada Hallac-ı Mansur Görmek

Rüyada Hallac-ı Mansur görmek kişinin hayatında büyük değişiklikler olacağını simgeler. Rüya sahibinin hayatındaki dengeler değişmek üzeredir, çok güvendiği bazı kişileri hayatında çıkarıp , yeni insanlarla tanışabilir ya da bu dönemde iş açısından köklü değişiklikler yapabilecektir. Rüya sahibi uzun süredir dargın olduğu bir kişi ile barışabilir.

Rüyasında Hallacı-ı Mansur gören kişi için bu rüyası servetinin artacağına , kısmetinin açılacağına işlerinin bollaşıp kazancının bereketleneceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için iş hayatında yükselişe, yeni mevkilere makamlara ulaşmayı da işaret eder.

Rüyasında Hallacı-i Mansur gören kişi uzun süredir istediği düşlediği şeylere kısa sürede kavuşacaktır bunun gerçekleşmesi için sabır göstermesi , dirayetli olup mutlu günlerin yakında olduğunu bilerek beklemesi gerekir.

Hallacı-ı Mansur gören kişi iş yönünden sıkıntıdaysa yeni bir iş kurup bu işte büyük başarılar elde edeceği şeklinde de yorumlanabilir. Rüya sahibi öğrenci ise rüyasında görmüş olduğu Hallac-ı Mansur ona okul başarısını , gireceği sınavlardan başarı ile çıkacağını ama bunun gerçekleşmesi için azimli olması gerektiğini sabır eylemesini sıkıntılı bir süreç geçirse de sonunda istediği başarıyı elde edeceğini müjdeler.

Rüyasında Hallacı Mansur gören kişi hayatında sürekli problemler yaşayan fakat bu problemlerinden kaçtığı için çözüm bulamayıp hayatını sıkıntıya sokan birisi ise sorunlarından kaçmayı bırakıp onlarla yüzleşmelidir. Hallacı Mansur bu kişi için problemleriyle yüzleştiği taktirde sıkıntıdan kurtulacağı şeklinde tabir edilir.

 

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada Hamile Görmek Rüyada hamile görmek, bu rüyanın yorumu birden çoktur. Bir kadın rüyasında hamile …

6 Yorum

  1. Rüyamda hallıcı mansur bana hediye veriyordu. bu ne anlama geliyor neye delalettir acaba.

    • Hayatınızda yeni değişiklikler etmenize, tanıdığınız bir kaç dostunuzu hayatınızdan çıkarıp yeni insanlarla yakınlaşmanıza, uzun zamandır düşlediğiniz hayalinize kısa sürede kavuşmanıza yorumlanır.

  2. Selam olsun, hocam bugün gördüğüm rüyadan çok etkilendim bana yorumunu yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Hallac-ı Mansur ile bir odada kuran okuyorduk içim titreyerek uyandım.

    • Tayfun bey rüyanız hayırlara vesile olsun, hayatınızda olan sıkıntıların son bulmacağı günlere ve yüzünüzü Allaha dönerek dini sorumluluklarınızı yerine getirmenize ve güzel günlerin başlangına tabir edilir.

  3. Ne olur biri cevap versin . Rüyamda melekleri hisetim ve ağźımdan enel hak kelimesi çıktı

    • Bahar hanım rüyada melekleri hissetmek ve rüyad melekleri hissedip enel hak demek, hayatınızda oluşacak güzel gelişmelerin olmasına ve sizin bu güzelliklerden kibir gurura kapılmanıza sebebp olcağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.