31 Ocak 2023 - Salı
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / G Harfli Rüya Tabirleri / Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada Güvercin Görmek

Tanım: Güvercin : Dünyanın her yerinde yaşayan bilinen 80 türü bulunan, kısa vücutlu, sık ve çoğunlukla külrengi tüylü, düz gagalı, uzun süre hızlı uçan, evcil çeşitleride bulunan, eti yenen, yemle beslenen, bir kuş.

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek; rüyada görülen güvercin iyiliğin, dostluğun, gelecek iyi haberlerin, güzelliklerin, hayırlı kısmetin, barışın müjdecisi, rüyayı gören kişinin güvensiz olan hayatında güvenlikli günlerin başlangıcı olarak yorumlansada rüyada görülen güvercin bazende alınacak kötü bir haber neticesinde çekilecek sıkıntıların ve bu sıkıntıların sonucunda çekilen zorlukların arkasından gelecek rahata veya hastalığa işaret eder. Güvercinin rüyada görülüş şekline göre yorumlanması farklıdır.

Rüyada Güvercinler Görmek

Rüyada güvercinler görmek; rüya sahibi için maddi yönden bütcesinde uzun süre kapatılması zor açık olmasına kişinin yaşayacağı sıkıntılı günlerden hırslanarak daha azimli olacağına bu azmi sonucu, cesaretleneceğine kalıcı başarılar yakalayacağına işarettir. Rüyada çok güvercin görmek kişinin başında dolaşan uğursuzluklara, ailesine ve yaşadığı topluma faydalı bir evlat sahibi olacağına, kişi, sağlık sorunları yaşamasına, en huzurlu olduğu dönemde, uğrayacağı saldırılar sonucu yalnız kalacağına yaşanan bu kötü günlerin akişinin ailesini dağılma noktasına getireceğine işarettir.

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek

Rüyada güvercin sürüsü görmek; şüphe duyulacak olayların yaşanmasına, rüya sahibinin Allah yolundan saparak yanlış yola sapmasına işaret ettiği gibi rüyada güvercin sürüsü, şüphe duyulan olayların iyi neticelendirileceğine, yaşanan kötü günlerin ardından kişinin huzuru yakalayacağına, arzu edilen gelire ulaşılarak zenginliğe kavuşaccağına, rüya sahibinin yaptığı işte başarılı olup büyük bir nam salıp adını duyuracağına takdir ve edilip, saygı duyulan bir noktaya yükseleceğine, yoğunluğlu yaşamı yüzünden sevdiği kişi ile arasının bozulmasına, birçok insana kazanç kapısı almasına tabir edilir.

Rüyada Güvercin Ölüsü Görmek

Rüyada güvercin ölüsü görmek, yorumcular tarafından rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerle bir araya gelerek yüzünün gülmesine, varlık içinde huzurlu bir hayat yaşamasına, kişinin ailesinin desteğini ve gücünü yanına almasına, ailesinden aldığı güç ve onayla başarılı işler yapmasına, sayılan sözü geçen biri olmasına, seveleri ve ailesinine gösterdiği hürmet, yaptığı yardımlarla hayır duaları alacağına hayatındaki olumsuzlukların üstesinden geleceğine, güvercini rüyada gören bütün başarılı yükselişlerinin hatalı bir kararı neticesinde çöküşe geçeceğine, morali ve gücünde kayıplar yaşamasına rivayet eder.

Rüyada Güvercin Yuvası Görmek

Rüyada güvercin yuvası gören kişinin; yeni başlayacağı işe, ruhen rahatlamaya, evlenmeye, huzur ve rahata işaret eder. kişi rüyasında gördüğü güvercin yuvası, özlemi duyulan aile sadetinede yorumlanır.

İlginizi Çekebilir..

Biruya Rüya Tabiri

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada Kırmızı Gül Görmek Rüyada kırmızı gül görmek; kişinin alacağı büyük müjdeye, bu müjde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.